ČZ 502/05

  • Miro
01.08.2009, 20:27 #31 od Miro
Odpověděl Miro pro téma ČZ 502/05
Samozrejme som pritom ocistil kontakty prerusovaca. A pri experimentovani som pre istotu vymenil kondenzator. Takze i tam mohol byt problem.
Miro

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Miro
01.08.2009, 20:20 #32 od Miro
Odpověděl Miro pro téma ČZ 502/05
Maateess, skontroluj si predstih a odtrh. Akurat minuly tyzden som mal podobny problem. Parkrat to blaflo, rana do vyfuku a nic... Zistil som, ze mam velky odtrh. Asi sa kontakt casom opotreboval, mozno sa kladivko i pohlo. Zosteloval som to precizne, ako sa ma a uz to zase pekne vrci.
Miro

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01.08.2009, 19:52 #33 od otas
Odpověděl otas pro téma ČZ 502/05
Originál vložil pavel_v
...Kablík ke kontaktnici neutrálu je na pravé straně (za spojkovým automatem) zítra mohu nafotit a poslat na Váš email.
Spíná opravdu stykač? Neklape pouze na prázdno?

Mohu poprosit o foto toho uchycení na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.? Dekuji

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
31.07.2009, 17:05 #34 od Stanislav
Odpověděl Stanislav pro téma ČZ 502/05
Potřebuji radu, tak kontrolka mi nesvítí, když zastrčím klíč, jen při vysokých otáčkách, elektriku mám dobře, spíš relé dává málo, když jsem to chtěl štělovat, tak to nejde, mám problém: nemůžu nastartovat, benzin teče, jiskra nádherná a motor nechce chytnout, když chytne, tak to střelí a podruhé to zase nemohu natočit, co s tím??

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23.07.2009, 19:11 #35 od alda
Odpověděl alda pro téma ČZ 502/05
Kontrolka dobíjení je zapojena mezi svorku 54 a D ; svítí při zapnutí zapalování , po nastarotvání má zhasnout. Pokud se k. při vysokých otáčkách rozsvítí, tak dynamo přebíjí - špatně seřízené/vadné relé.
Kablík ke kontaktnici neutrálu je na pravé straně (za spojkovým automatem) zítra mohu nafotit a poslat na Váš email.
Spíná opravdu stykač? Neklape pouze na prázdno?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23.07.2009, 17:10 #36 od Stanislav
Odpověděl Stanislav pro téma ČZ 502/05
Tak to bych už vyřešil, problém byl v pojistce, ale mám další dotaz, jak mám zapojit kontrolky? na levo dobíjení to snad mám, ale asi obráceně, rozsvěcuje se až ve vysokých otáčkách a na pravé straně neutrál, ten mě svítí furt, kudy vede lanko a kam ho mám protáhnout, a v poslední řadě mě netočí dynamo, relé spíná a dynamo nic, uhlíky jsou nové, baterky jsou měsíc staré...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.094 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account