Kontrolky

Více
06.02.2013, 18:51 #7 od Dr.House
Odpověděl Dr.House pro téma Kontrolky
Ahoj Mojmire,
myslim,ze jsem to uz nekde popisoval,chce to mit idealne dlouhy sroubovak,jsou tam 3 sroubky.sroubovak by mel mit pekne hrany,aby pekne zapadl a poradne se zaprel.je tam velice malo mista,delal jsem to i se zrcatkem a baterkou,samozrejme si vzpomenes na vsechny sproste slova,ktere znas.ja si lehce vyhnul i ten plech s dirkou pro zamceni kastliku,jinak tam nedas ruku.myslim,ze jsem i odpojil par dratu,a mam pocit,ze jsem si i vyhodil spinacku ven.je to porod.snad jeste nekdo poradi vic,je to uz dlouho co jsem je menil.
PS: nova varka kontrolek je na svete,tak si piste na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Zdravi Stana

732 834 974
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06.02.2013, 18:13 #8 od mojmirmatta
Odpověděl mojmirmatta pro téma Kontrolky
Zdravim

Ja bi som sa chcel informovat ako vyskrutkujem ten hacik z kontrolkami.
Ak to niekto uz rovil tak nech napise ako mam postupovat.
Mojmir

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29.12.2012, 11:27 #9 od Dr.House
Odpověděl Dr.House pro téma Kontrolky
Tak jsem po kratkem rozmysleni zase objednal material na kontrolky,tak budu prijimat od Vas zadosti o kontrolky. cenu stanovim asi na tech 120Kč/par.
Po Novem roce bych mohl zacit s vyrobou,hned jak prijde material.
Mejte se pekne,a preji mnoho uspechu,a bezproblemovych km v sedlech skutru.Stana,objednavejte na mailu,ktery ovsem uz vsichni znate :)
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

732 834 974
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05.12.2011, 20:24 #10 od Dr.House
Odpověděl Dr.House pro téma Kontrolky
ano,delal jsem i kusy na prani podle tech puvodnich sklicek,pokud je mas zachovane,ty barevne sklicka,poslu kontrolky do kterych je zasadis.
jen momentalne nemam material,a ani moc casu v praci,musel bys chvili pockat

732 834 974
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05.12.2011, 18:54 #11 od mikin109
Odpověděl mikin109 pro téma Kontrolky
mam dotaz na 505 ty ty kontrolky dělaš podle originalu duté ??? ja mam doma ze starych ta sklička a chtěl bych nové pouze ty vrchy diky za odpověd

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16.04.2010, 12:01 #12 od Dr.House
Odpověděl Dr.House pro téma Kontrolky
Ahojte lidičkové,
jedu přístí sobotu do Brna na Motortechnu,
tak pokud by jste jeste někdo chtel nove kontrolky,
tak jich jeste par mam.
Ahojte Stana

732 834 974
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.123 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account