Pneu s bílýma bokama

Více
04.03.2009, 07:57 #13 od pista170
Odpověděl pista170 pro téma Pneu s bílýma bokama
Dobrý den,
pokud jste to někdo další zkoušel,tak mi prosím napište vaší zkušenost.A pokud si tuto barvu budete zase objednávat,nebo víte,kde se dá sehnat,tak mi dejte vědět.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Rancher
22.09.2006, 12:00 #14 od Rancher
Odpověděl Rancher pro téma Pneu s bílýma bokama
Jak už jsem, bez povšimnutí si této větve, zaplevelil článek o bílých gumách:
S kolegama Spartakovcema hodláme objednat větší množství (do 20 ks!) pixlí, protože podle reakce toho výrobce se nejen cena, ale i technologie posunula zase dál.
Ta pixla by mohla přijít i na cca 420 Kč plus místní poštovné. Ale taky na 500 :-(
Takže kdo by měl zájem, napiště mi na maila. Bylo by dobré co nejdříve.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Anonym
  • Autor tématu
20.09.2006, 14:54 #15 od Anonym
Odpověděl Anonym pro téma Pneu s bílýma bokama
Originál vložil Akrij

Bílé lemy i ve velikosti 12'; se dodávají vesměs v pěti kouscích, což je pro skutra s rezervou naprosto správný počet...
DOUFÁM, ŽE NENOSÍM VODU DO RÝNA, NEBO HOLKY DO PRAHY:
Já to vzdal a natřel boky toluénovou barvou z Islandu (viz: www.mbzponton.org/valueadded/other/tirepaint.htm)

250ml 600 Kč, je jí dost pro dvojitý nátěr nejméně osmi kol. Garancií úspěchu je mechanická očista gumy, odmaštění a potom lehké zdrsnění jemným šmirglem. Ráfek chráním malířskou lepící páskou - stáhout obrázek:

www.tatraportal.sk/forum/download.php?id=8360
Trochu náročnější bylo olepení lepicí páskou. Mě se neosvědčila papírová ale elastická elektrikářská - je daleko elastičtější dá se vést pěkně do kulata. Zajištuji ji pak na gumě navíc onou papírovou malířskou lepící páskou. (stáhnout obrázek z:)

www.tatraportal.sk/forum/download.php?id=8359

Zatím se tyto ';bílé boky chudých'; osvědčily, neodpadávají a nežloutnou. Osvěžit je po čase novým nátěrem nebude už problém. Pro zakonzervování povrchu doporučuje dodavatel (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) produkt Son of the gun od STP.

stáhnout
www.tatraportal.sk/forum/download.php?id=8358

Zatím jsem najezdil několik set km, vesměs za horkého počasí - zdá se mi velmi důležité udržovat stále stejný tlak vzduchu v pneumatice a nejezdit se skutrem na ploché dráze nebo motocross

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • George
02.07.2006, 18:29 #16 od George
Odpověděl George pro téma Pneu s bílýma bokama
No já bych rozhodně měl zájem. Miro Gerža (pan domácí na tomto DF) mě dal adresu na jiného p. Geržu, který je dodával, ale ne na 12'; :-( . Takže jsou ?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Anonym
  • Autor tématu
16.06.2006, 07:27 #17 od Anonym
Pneu s bílýma bokama vytvořil uživatel Anonym
ví někdo kde je lze koupit?
je o ně vůbec zájem? Zeptejte se též kolegů a pak

napište prosím na:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
s pozdravem
hrom do silnice
tento obr.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.099 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account