jsem začátečník..

Více
11.02.2008, 12:47 #19 od arhipelag39
Odpověděl arhipelag39 pro téma jsem začátečník..
Všechno jsem promazal. Jaká pružina?? Kde jí najdu a jak se k ní dostanu. Je vůbec k sehnání??

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11.02.2008, 10:00 #20 od radek
Odpověděl radek pro téma jsem začátečník..
Originál vložil DavidŠ

Zdravim. Nevrací se mi řadící páka u 501/05. Zařadím rychlost a spojka zůstane pořád vypnutá. Musím to nohou dát rovně aby to jelo. Nevíte co s tim??? dík..


Pravděpodobně vyskočená, nebo unavená pružinka v řadící kulise. Ještě by neškodilo, promazat všechna místa související s řazením (hlavně pouzdro přímo na řadící páce, to občas chodí ztuha)Jinak spojka zůstane vyset, protože je tam řadící poloautomat na spojku (ten je také zapotřebí občas vyčistit a promazat)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10.02.2008, 22:08 #21 od arhipelag39
Odpověděl arhipelag39 pro téma jsem začátečník..
Zdravim. Nevrací se mi řadící páka u 501/05. Zařadím rychlost a spojka zůstane pořád vypnutá. Musím to nohou dát rovně aby to jelo. Nevíte co s tim??? dík..

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08.02.2008, 06:36 #22 od radek
Odpověděl radek pro téma jsem začátečník..
Originál vložil Limubai

Zdravim lidičky koupil jsem si čz 502 a 505 a chtěl bych si je obě dát do originálu a frčet po srazech ale vůbec nevim kde seženu nějakou předlohu podle který bych je dával dohromady (schéma el. orig.barva atd. ..) může mi někdo pomoc?? Předem děkuji.

Vše najdeš zde na těchto stránkách, stačí se podívat na odkazy a prolistovat třeba čezetmanii! Tam je skoro všechno!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Limubai
06.02.2008, 17:22 #23 od Limubai
Odpověděl Limubai pro téma jsem začátečník..
Zdravim lidičky koupil jsem si čz 502 a 505 a chtěl bych si je obě dát do originálu a frčet po srazech ale vůbec nevim kde seženu nějakou předlohu podle který bych je dával dohromady (schéma el. orig.barva atd. ..) může mi někdo pomoc?? Předem děkuji.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02.11.2007, 17:22 #24 od Míra 1
Odpověděl Míra 1 pro téma jsem začátečník..
Zkůsil som a co myslíte. Bylo to přepínačem blinkrů. Děkuji

Originál vložil Miro

V PREPÍNAČI, nie v prerušovači. Schválne to skús, je potreba postupne vylúčiť všetky možné miesta poruchy. Aj keď toto je málo pravdepodobné, ale vyskúšať je to potreba.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.103 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account