Renovace 502/05

Více
14.03.2011, 06:36 - 14.03.2011, 06:37 #25 od 505
Odpověděl 505 pro téma Renovace 502/05
Skutr Čezeta je opravdu asi tak trochu vyjímka co se barev týče, čezeta jako továrna do té doby dělala motocykly téměř výhradně jen jednou barvou a to byla černá, pak není o čem diskutovat. Ale dneska už asi nkdo nedohledá jak dlouho se ten který odstín vyráběl, já osobně zastávám názor že se určitá barevná kombinace dělala nějaký čas eventuelně v souběhu s další barevnou kombinací, ale rozhodně ne všechny varianty naráz. Co je jisté tak podvozek byl vždy barvy šedé, a asi nejběžnější kombinace je vrch šedý plus barevný odstín. Nosič by měl být barvy šedé a ani se prý nikdy továrně nechromoval nicméně sem viděl již na několika dochovaných skutrech že byl chromový, ale jesti ho někdo někdy nachromoval neboto bylo originál??? S dvířky je situace obdobná s tím rozdílem že chromování se vyskytuje pouze na krytu ( tzv. na "vlaštovce") nikoliv na samotných dvířkách.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13.03.2011, 20:48 #26 od yellow7431
Odpověděl yellow7431 pro téma Renovace 502/05
Ešte ma napadlo, bol nárazník striekaný aj na prvých 501? Ak ma pamäť neklame na mojej 501 po dedovi farba na nárazníku nebola, ale nie som si 100% istý.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13.03.2011, 20:46 #27 od Skřítek
Odpověděl Skřítek pro téma Renovace 502/05
Po spoustu diskuzích jsem usoudil že barevné kombinace a různé části motocyklu můžou být tak či onak,odstín barvy,třeba nosič chrom nebo lak boční dvířka na půl barva na půl chrom atd.Myslím si že skůtr je v tomto o proti jiným veteránům trochu vyjímkou,Někdo ho má nalakovaného podle svého vkusu někdo asi podle origa i když čísla barev tady nikdo neveřejnil takže je to vše jen podle pamětníků
modrá je modrá ale jaká je modrá?šedá nebo bílá nebo jako peří holubí?
Pokud někdo bude posuzovat skůtra podle originálu bude to těžká debata

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13.03.2011, 12:06 #28 od Kličkyn
Odpověděl Kličkyn pro téma Renovace 502/05
Ahoj mám doma v úschově skutra od kamoše a ten je original .A ta zlata linka tam opravdu je.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12.03.2011, 20:32 #29 od AlesK
Odpověděl AlesK pro téma Renovace 502/05
mam origo naraznik a zlata linka mezi barvou a hlinikem tam je :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • herec 63
12.03.2011, 14:07 #30 od herec 63
Odpověděl herec 63 pro téma Renovace 502/05
Ahoj,z dostupných informací je to co píšeš origo.Větší část nárazníku nastříkaná barvou dvířek a ta linka by tam měla být.Akorát jsem ji ještě na žádném skútru neviděl.Hodně skútrů ho má pouze vyleštěný,bez laku a linky.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.106 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account