Další hodinář v původním stavu.

Více
19.09.2017, 15:14 - 19.09.2017, 15:15 #85 od Pavel M.
Odpověděl Pavel M. pro téma Další hodinář v původním stavu.
Kontrolky by měli být jedna oranžová a druhá červená, aspoň dle katalogu ND 1.vydání 1958 pro ČŽ 501. Myslím, že oranžová vlevo byla na neutrál a červená na dobíjení vpravo. Co se barvy týká, tak já mám kastly jednobarevnou - modrý tyrkys a doplňky v šedé (dvířka schránek, kola a vrchní část nárazníku, stojan, přední vidlice s blatníkem). A právě ten modrý tyrkys nevím jaký to byl odstín :-(.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19.09.2017, 14:45 - 19.09.2017, 14:46 #86 od ok1vkt
Odpověděl ok1vkt pro téma Další hodinář v původním stavu.
Jinak co se barvy týká. Já mám modrobilou, a zrovna se chystam na lakovani. Se vzorniky sem se dopatral nasledujicich barev.
Šedá štěrková RAL 7032 (ta je na dvířkach, podvozku atd.)
Bílá alpin Škoda 1050
Modrá Jadran Škoda 4355

Co mi ale nejde do hlavy, proč dělali bílou nadrž a štít a pak byl zbytek dílů v té šedé...??? To mi trochu hlava nebere, ale original to tak bylo. CHápal bych to spiš kdyby i zbytek dílů byl v té bílé

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19.09.2017, 14:41 #87 od ok1vkt
Odpověděl ok1vkt pro téma Další hodinář v původním stavu.
Kde maš prosimtě ty kontrolky??? Shanim je. Ja tam mam teda zlutou a cervenou, ale originalnosti si nejsem jisty

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18.09.2017, 19:20 #88 od Pavel M.
Odpověděl Pavel M. pro téma Další hodinář v původním stavu.
Věřím, že to nebylo vůbec jednoduché, i s ohledem na stáří původního laku. Pokud by to bylo možné, byl bych vděčný za nově namíchaný vzorek barvy, případně bych mohl zajet. Prosím napište mi na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., domluvíme se. Díky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18.09.2017, 12:48 #89 od Martin Diviš
Odpověděl Martin Diviš pro téma Další hodinář v původním stavu.
No, to je právě ten problém. Vzorníky jsou buď ral, nebo přímo od výrobců aut. Na to žádný neseděl. Prostě jsme vzali ten nejpodobnější a ručně domíchávali ( něco přes hodinu )

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18.09.2017, 10:40 #90 od Pavel M.
Odpověděl Pavel M. pro téma Další hodinář v původním stavu.
Vzorek by byl super, nebo kdyby šlo zaslat recepturu od toho kdo barvu míchal? Ze vzorníků nevím, moje barva byla dost vyšusovaná a nic podobného jsem tam nenašel....
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.193 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account