Mechanik opravar na čz 501 okolie TT

Více
16.04.2018, 19:20 #1 od Milan-Vojta
Odpověděl Milan-Vojta pro téma Mechanik opravar na čz 501 okolie TT
To co psal Miro se mu stalo na Slovensku v neděli a volal mi co to je,tak jsem řekl tuto závadu a byla to pravda.Ty máš na 100% tři možnosti závady.Sundej zapalování a pod ním je gufero.
Možnost č.1. Těsnění na domečku špatné (vyhodit a podlepit sikonem)
č.2. Špatný gufero (je měkké houževnaté vyhodit a koupit nejlépe německé na benzin české nekupovat špatná guma)
č.3. Pod guferem je ložisko tak zkontroluj zda není vymačkaný trn pod ložiskem dá se to zjistit jestli se netočí vnitřní kroužek na trnu.Pokud ano tak nechat udělat kliku.


Jsem zvědav na co přijdeš tak dej vědět nebo zavolej mi 606 590 372.JO a ten karburátor to není jak všichni ti radí.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16.04.2018, 14:05 #2 od loni
Odpověděl loni pro téma Mechanik opravar na čz 501 okolie TT
Podozrenie na falosny vzduch vyslovili pritomni clenovia kde som blizsie popisoval trable - www.skutrklub.cz/index.php/forum/cezeta/...avenie-zmesi?start=6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05.04.2018, 20:31 #3 od Milan-Vojta
Odpověděl Milan-Vojta pro téma Mechanik opravar na čz 501 okolie TT
Jak jsi přišel na ten falešný vzduch.Napiš přesně co to dělá a jestli teplý nebo studený,takže úplně přesně.Milan

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05.04.2018, 19:48 #4 od loni
Odpověděl loni pro téma Mechanik opravar na čz 501 okolie TT
Ahoj pani,
Nenasiel som tu odpoved tak skusam ozivit staru temu... potrebujem najst pricinu (zrejme) falosneho vzduchu na mojej 502 a je to nad moje schopnosti aj casove moznosti. Rad by som nasiel niekoho kto s tym pomoze, idealne niekde na zapadnom Slovensku...
Vopred diky!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04.07.2016, 08:30 #5 od vili603
Odpověděl vili603 pro téma Mechanik opravar na čz 501 okolie TT
Zdravim,

s Milošom Krištofíkom sa poznam osobne momentalne je na dovolenke ale všetci z okolia to robili u p. Fitoša v Bohdanovciach..a ten zavrel dielnu a nevie kedy ju otvori..preto hladam nahradu.

treba nastavit hlavne motor dusi sa dobre netaha... daval som motor do pôvodného stavu- pridal ventilator na chladenie plus vymenil nasavanie vzduchu za ten plastovy tubus a teraz to dobre nejde..

Nastavit spojku brzdy...

ta druha je v pôvodnom stave aj ju tak chcem nechat tam treba vybrat motou utesnit a rozbehat.. je to stodolovy nalez...nalial som do nej olej a skoro vsetok vytiekol..

VH

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03.07.2016, 20:45 #6 od Jozef Časnocha
Odpověděl Jozef Časnocha pro téma Mechanik opravar na čz 501 okolie TT
Co znamena vsetko ponadstavovat?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.095 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account