Těsnění a další do zadní kyvné vidlice ČZ 501

Více
29.07.2017, 16:45 #13 od pavel_v
Původní těsnící profil byl asi v kuse. Těsnící profily na víku zadní vidlice a okolo vidlice u kyvné osy jsem nahradil profily, které jsem slepil, případně nalepil. Kupoval jsem: Gumex, kat.č.: 0531050 5x10mm a 0530010 10x10mm. Podložky jsem nenašel.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26.07.2017, 21:16 #14 od Činč
Ahoj Pavle. Děkuji ti za radu. Stojí mi na těchto věcech teď montáž celého skútru..
1) Mechová guma-ok je s otevřenou nebo uzavřenou komorou? Byl to originál výsek z jednoho kusu? Pracuji ve firmě tesneni.cz, takže kolegové mi vyrobí co bude třeba velmi rychle.

2) Podložky jsem nějak tam odhadnul, dám tam planžetové 22 x 30 x 0.30 DIN 988. Bude to ok?

3) Prachovky-nevíš z jakého jsou materiálu? Kdy se dostaneš do dílny, prosím?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26.07.2017, 19:00 #15 od pavel_v
těsnění poz. 10 se dá nahradit běžně dostupnou mechovou gumou prodávanou v metráži (rozměry dohledám)
prachovky, podložky - až se dostanu do dílny, někde by měl být zbytek z renovace.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26.07.2017, 12:05 #16 od Činč
Drazí skútristé. Chtěl bych požádat o pomoc s těsněním, prachovkami a planžetovými podložkami do zadní kyvné vidlice.

1) Těsnění - asi gumové na přední část zadní kyvné vidlice (výrobní číslo 501 56 068). Mohl by mi prosím někdo z vás poskytnout originál za účelem výroby nového? Vyrobil bych rovnou větší množství kusů přesně dle originálu jak po stránce materiálu, tak i rozměrů.

2) Podložka (výrobní číslo 501 00 012). Někde se mi ztratila, nevíte někdo kde takovou sehnat?
3) Prachovka (výrobní číslo 501 00 013). V katalogu náhradních dílů je uveden jenom jeden kus, ale dle obrázku na osu patří 2 kusy. Víte někdo z jakého je tato prachovka materiálu? Dal by mi někdo prosím rozměry?

Všechny kdo mi náležitě (odborně) poradí odměním..

Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.178 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account