Cezeta 502.03 civka 8V ??? Ma to tak byt ?

Více
12.10.2017, 06:51 #1 od Macekscott
Odpověděl Macekscott pro téma Cezeta 502.03 civka 8V ??? Ma to tak byt ?
Dekuji za vysvetleni.
Myslel jsem si,ze tam ma byt 12V vlastne 8V civku jsem nikdy nevidel-era fichtlu mne bohuzel nejak obesla.Dokonce to s touto civkou I jezdilo.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12.10.2017, 06:01 #2 od Miro

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12.10.2017, 04:34 #3 od AlesK
Odpověděl AlesK pro téma Cezeta 502.03 civka 8V ??? Ma to tak byt ?
8-mi voltové indučky se montovaly na fichtly a podobné motorky s dynamem a tlumivkou, kde napětí přesahovalo při zvýšených otáčkách 6V, na 12V bych ji určitě nedával. Kryty se dají při troše šikovnosti udělat i doma z plechu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11.10.2017, 20:11 #4 od Macekscott
Cezeta 502.03 civka 8V ??? Ma to tak byt ? vytvořil uživatel Macekscott
Pekny den vsem.
Pri ozivovani skutru po 30 letech jsem objevil vedle mnoha zajimavych veci co neznam (napr.na kabelech k zadnimu svetlu guma s cislem ke pripojeni) take civku,ktera ma oznaceni 8V.To by napovidalo,ze je to na 8 voltu instalace,ale tohle ma 12V.
Renovace techto veci je asi komplikovanejsi o fakt,ze uz to nekdo opravoval pred vami.Procetl jsem si temata o civkach 6v a 12v,zahrivani a efektu na beh motoru,ale ta 8V mne mate. Rozdelal jsem pulku skutru,bez ohledu,ze bych se to vubec pokusil nastartovat,ale ted bych rad poprosil o posouzeni,zda to tak ma byt,nez se s tim zacnu trapit. Take mi chybi kulaty maly kryt na prave strane motoru,ktery zakryva el.kladivko a kondenzator,snad to nebude problem najit,stejne tak male kolecko velikosti mexickeho dolaru,ktery je soucasti krytu na retez.
Zbytek zatim zjistenych problemu jako rozbite zadni svetlo ci guma do predniho tlumice si najdu na foru,jsem mile prekvapen,ze to neni neresitelny problem pokud mate cas to prochazet na netu a vyplati se to,nasel jsem 2 blinkry na ebay de za asi 1700 kc a tady mam dojem kolem 400-500.
Pokud nekdo vi,jak je to s tou civkou,budu moc rad,kdyz se se mnou podeli o info.
Dekuji predem.
Vaclav

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.082 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account