Dotaz na technickou .

Více
14.12.2017, 10:27 #1 od PETAN
Odpověděl PETAN pro téma Dotaz na technickou .
Ahoj fotky nějaký mám , ale zatím bez blatníků , krytu motoru a zpětnýho zrcátka .Až pojedu na chalupu tak to nafotím už v kompletním stavu , ale tam pojedu až v březnu .Zatím děkuju za odpověď budu to muset stejně začít řešit až po novém roce .

PETAN

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14.12.2017, 07:29 #2 od 505
Odpověděl 505 pro téma Dotaz na technickou .
Je jedno kde stroj máš a jaká testační komise stroj prohlédne, řešil bych podmínky klubu pro testaci, protože se klub od klubu mírně liší, a vstřícnost komise, (například: kontrola po dohodě - striktně v testační den) Potom třeba vzdálenost protože se musí jezdit každý rok (v budoucnu každý druhý) na opakované "retestace". Po absolvování přihlásíš v místě bydliště. A samozřejmostí je čistě originální stav, nemáš někde fotku že by jsme to prohlídli jestli je vše OK.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13.12.2017, 10:25 #3 od PETAN
Odpověděl PETAN pro téma Dotaz na technickou .
Děkuju za radu :woohoo:

PETAN

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13.12.2017, 05:34 #4 od Beowulf
Odpověděl Beowulf pro téma Dotaz na technickou .
V zásadě je asi jedno kde stroj máš. Akorát ho musí testační komisař vidět osobně. Tak je to na domluvě s ním. Kontakt na jednoho z Praglu mam. Budeš-li chtít. Po atestaci přihlásíš na úřadě příslušnému k tvému bydlišti. V tvém případě tedy asi Praha. Středočeši musejí například do Kolína.
Honza

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12.12.2017, 12:00 #5 od PETAN
Dotaz na technickou . vytvořil uživatel PETAN
Zdravím čezeťáci mám dotaz . Nemáte někdo zkušenost s přihlášením rikši na veteránský papíry ? Mám trvalý bydliště v Praze , ale rikšu mám na Pardubicku .Dá se to udělat jinde nebos tím musím do Prahy.

PETAN

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.085 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account