Barva černo/růžová. Poradíte RAL ?

Více
02.02.2018, 15:05 - 02.02.2018, 16:54 #7 od pedol
Odpověděl pedol pro téma Barva černo/růžová. Poradíte RAL ?
Zkuste nějak dohledat majitele z www.motorkari.cz/motorka/?mid=109003

Případně se na jejich stránkách zaregistrovat a položit dotaz do diskuse

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02.02.2018, 12:41 #8 od varkel
Odpověděl varkel pro téma Barva černo/růžová. Poradíte RAL ?
Každopádně růžová je změřená z reálného kusu (boční dvířka). S tou černou bych to tak úplně nehrotil.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02.02.2018, 12:01 - 02.02.2018, 12:03 #9 od Jozef Časnocha
Odpověděl Jozef Časnocha pro téma Barva černo/růžová. Poradíte RAL ?
To je pekny vtip, ze cerna je proste cerna. Mam skusenosti s meranim starych lakov spektrometrom a teda skor ju trafim zo vzorkovnice ako ju trafi spektrometer, inak vacsina farieb na skutroch sedi s odtienami, ake sa pouzivali na skodovke na 1000mb.
Dlho sa rozoberal odtien hnedo zlta farba z reklamneho prospektu, podla mojho nazoru je na prospekte cisto bordovy lak, akurat ta zlta je znazorneny odlesk a prelisy na karoserii a podsedlovom boxe. V tej dobe to tak jednoducho natlacili a dnes su vsetci presvedceni, ze je to zlto hneda kombinacia. Cervena farba je tvorena hlavne hnedou a okrovou, co vtedy pri tlaci vyslo ako hneda.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02.02.2018, 10:01 #10 od varkel
Odpověděl varkel pro téma Barva černo/růžová. Poradíte RAL ?
Ahoj, černo-růžová kombinace byla také, na těch stránkách chybí. Nakonec jsem sehnal člověka který má původní barvu a podle spektrometru naměřil. Tak kdyby někdo v budoucnu hledal. Černá je prostě černá a té růžové je nejblíže SPIES HECKER - WEDELEK IVECO CC52426 ROSSO ARANICO

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01.02.2018, 15:30 - 01.02.2018, 15:32 #11 od Uďa
Odpověděl Uďa pro téma Barva černo/růžová. Poradíte RAL ?
Nevím, jestli je to stejné, ale tady jsem našel barevné kombinace skútrů zde a tam jsem kombinaci černá-růžová nenašel. Je tam jen červená vínová-růžová anebo světle modrá-růžová a zelená růžová! ;)

..........a osmého dne stvořila Bůh skútr.... ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01.02.2018, 10:35 - 01.02.2018, 10:54 #12 od varkel
Barva černo/růžová. Poradíte RAL ? vytvořil uživatel varkel
Ahoj.
Stavím druhé prasátko tentokrát pro mou manželku. Řešíme barvu, ona by chtěla černo růžovou kombinaci. Dobově to odpovídá ale nikde nemůžu najít RAL kódy barev. Nevíte náhodu na koho se obrátit ? Bohužel jsem prohledal celé fórum ale zrovna tuhle kombinaci tam nikdo neřeší :-( (tohle jsem stavěl pro sebe)

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.111 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account