Karburátor 2924SD11

Více
14.05.2018, 19:38 #7 od JirkaL
Odpověděl JirkaL pro téma Karburátor 2924SD11
No to já bych jí tam taky radši dal, jen přijít na to jak je prohodit. Nikde jsem nenašel ani zmínku.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14.05.2018, 07:39 #8 od jardell
Odpověděl jardell pro téma Karburátor 2924SD11
já to mám jak v karburátoru na skůtru, tak v rezervním, ale k čemu to tam slouží taky netuším... a jak to vyndat taky nevím...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14.05.2018, 06:25 #9 od JirkaL
Odpověděl JirkaL pro téma Karburátor 2924SD11
Díky za reakci. Takže možná se to tam snažim přendat zbytečně. Má doma ale ještě jeden a ten tam taky tu osičku má. No fakt nevím. V rozstřelu technické dokumentace ty osičky vidět nejsou.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14.05.2018, 05:40 #10 od Jozef Časnocha
Odpověděl Jozef Časnocha pro téma Karburátor 2924SD11
Ahoj, neviem, ale ja co mam doma karbce, tak su bez tej “osicky” ale v jednom to je, ale ten ma v obale sytica dieru (najprv som si myslel, ze to tam niekto vyvrtal, ale bolo mi povedane, ze to je origo. Na skutrovom karburatore je tato diera tiez naznacena z vyroby, ale nieje prevrtany. Oznacenie som nestudoval, musim to kuknut.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13.05.2018, 13:01 #11 od JirkaL
Karburátor 2924SD11 vytvořil uživatel JirkaL
Zdravim,
skládám si ze dvou kusů karburátoru Jikov 2924SD11 jeden kompletní, použitelný. Už jsem to skoro měl, když jsem si všiml, že u toho, který bych chtěl použít, chybí taková osička v komoře sytiče (viz. přiložené fotky). Nevíte jestli se dá tato osička přendat, nebo je pevně spojena s tělem karburátoru? Připadně jak ji vyndat a zase připevnit do druhého karburátoru?
Moc děkuji za jakoukoliv radu.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.091 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account