cibi

Více
22.05.2018, 20:10 - 22.05.2018, 20:11 #7 od pedol
Odpověděl pedol pro téma cibi
Ty rychlosti jsou individuální, nicméně teoreticky za předpokladu max,rychlosti při plném plynu na 4.kvalt 83-90km/hod a při poměru 2.kvaltu 1:1,73 a 4.kvaltu 1:1 platí:
83/1,73=48 km/hod až
90/1,73=52 km/hod



Tabulka z knihy pana Malypetra

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
22.05.2018, 18:57 #8 od cibi
Odpověděl cibi pro téma cibi
...moc děkuji (!) a věřím, že mě někdo odpoví i na první můj dotaz (rychlosti při 2. stupni, střední a plný plyn). Předem díky! cibi

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
22.05.2018, 15:40 - 22.05.2018, 15:42 #9 od pedol
Odpověděl pedol pro téma cibi
2) 4 kvalty, automechanik je mladý, nezná
3) je to o terminologii. Fyzikálně máte pravdu vy (zavzdušňovat nádrž), obecně vžito odvzdušnění. Výraz "zavzdušnění" se pak obecně používá v souvislosti s vniknutím vzduchové bubliny do palivového potrubí, která brání průtoku benzínu, nafty. Asi jako vzduchová embolie.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
22.05.2018, 12:08 #10 od cibi
cibi vytvořil uživatel cibi
Dobrý den, můžete mě prosím orientačně říci:

1) kolik km za hodinu jede skútr ČZ 502 při zařazení 2. stupně na střední a plný plyn?

2) kolik má tento skútr rychlostních stupňů - automechanik tvrdí, že tři

3) automechanik mně tvrdí, že benzínová nádrž se musí "odvzdušňovat", ale já si myslím, že to je naopak "zavzdušňování", protože se v nádrži nemůže vytvářet podtlak (v důsledku zmenšení objemu benzínu během chodu motoru)a tak by motor nedostával palivo

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.097 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account