ČZ 175/501 rarita?

Více
15.10.2018, 20:00 - 15.10.2018, 20:02 #1 od pedol
Odpověděl pedol pro téma ČZ 175/501 rarita?
A ještě k té nevrtané díře. Je tam pouzdro a těžko by se tam při výrobě dávalo pouzdro nevrtané. Je nevrtané jen zdánlivě, protože je tam asi vložena ta prodloužená hřídel z pravé páky.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15.10.2018, 19:59 #2 od Henry
Odpověděl Henry pro téma ČZ 175/501 rarita?
Děkuji. Zkusím se zítra podívat na spodek jak to tam vypadá, ale skutečně se mi zdá, že ta díra nebyla provrtaná a kdyby byla, tak nevidím důvod ji zase zadělávat. Ještě jednou děkuji a přeji příjemný zbytek dne.

Henry

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15.10.2018, 19:45 - 15.10.2018, 19:54 #3 od pedol
Odpověděl pedol pro téma ČZ 175/501 rarita?
Podle vzhledu pák to zakázková výroba nebude. Co je ale fakt, že by s tímto ovládáním těžko zloděj ujel. Dokonce jsem viděl, jak si někdo prohodil páčky spojka-brzda na řídítkách. To bylo taky na zabití.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15.10.2018, 19:34 #4 od Henry
Odpověděl Henry pro téma ČZ 175/501 rarita?
Zítra Vám to můžu všechno nafotit. Rád bych se o tom dozvědel více. Víte k tomu i nějaké jiné informace? Třeba zda se jedná o zakázkovou výrobu nebo něco jiného.

Henry

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15.10.2018, 19:30 #5 od pedol
Odpověděl pedol pro téma ČZ 175/501 rarita?
Ještě se domnívám, že hřídel řazení je protažena do pouzdra na druhé straně kastle a tam je teprve nalevo řadící páčka

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15.10.2018, 19:26 #6 od Henry
Odpověděl Henry pro téma ČZ 175/501 rarita?
Já jsem si to myslel, ale nebyl jsem si tím úplně jistý. Takže se jedná o model na zakázku pro invalidu nebo je to kutilsky vytvořené?

Henry

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.089 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account