ČZ 175/501 rarita?

Více
15.10.2018, 19:23 #7 od pedol
Odpověděl pedol pro téma ČZ 175/501 rarita?
Zvětšil jsem si to a je to jasný. Páka dělená, převod na motor sice nejasný, ale tipuji to na dodo pro invalidu bez levé nohy

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15.10.2018, 19:22 #8 od Henry
Odpověděl Henry pro téma ČZ 175/501 rarita?
Dobrý den,

zítra můžu dodat fotky ze spoda. Jinak máte pravdu. Páky jsou dělené a jsou hřídel v hřídeli.

Henry

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15.10.2018, 18:57 - 15.10.2018, 19:09 #9 od pedol
Odpověděl pedol pro téma ČZ 175/501 rarita?
To jsou nic nevypovídající fota. Dejte fotky jak to vypadá zespodu. Kde začíná bowden zadní brzdy, jak vede táhlo řazení.
Něco mě napadlo, není ta páka dělená? Nejsou v kastli vevnitř dvě souosé hřídelky a dvě páčky?

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15.10.2018, 18:42 #10 od Henry
Odpověděl Henry pro téma ČZ 175/501 rarita?
Dobý den,

Tady jsou ty fotky. Doufám, že je to dostačující.

Henry










Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15.10.2018, 11:31 - 15.10.2018, 11:32 #11 od pavel_v
Odpověděl pavel_v pro téma ČZ 175/501 rarita?
Zdravíčko Henry,

prosím o fotografie skútru: vnější + vnitřní pohledy na karoserii a motor. Jaký je tam motor?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14.10.2018, 09:13 #12 od Henry
ČZ 175/501 rarita? vytvořil uživatel Henry
Dobrý den,

děkuji za přijetí do tohoto klubu. Už nějaký pátek jsem veteranista, ale až teprve teď jsem si pořídil svůj první skútřík. Nemám v nich takový přehled. Koupil jsem si černo-šedou ČZ 175/501 z roku 1960 v pěkném původním stavu. To by ještě nebylo nic neobvyklého, ale ten skútr má řazení i brzdu na pravé straně (řazení na špičce a brzda na patě). Pán mi říkal, že je to celkem neobvyklé. Koukal jsem se na levou stranu a na ni je sice naznačená díra, ale nikdy nebyla provrtaná, takže to není nějaké “vylepšení” od kutila. Prohlížel jsem si na Google fotky jiných skútrů a všechny co jsem viděl mají tyto funkce oddělené. Prosím, mohli byste mi někdo něco o tom říct?

Děkuji za každou odpověď.
Henry

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.168 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account