Karburátor na Motor ČZ typ 505 - alternatíva

Více
01.02.2019, 16:06 #1 od rondob
Nedá sa Sytič zaslepit?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01.02.2019, 11:19 - 01.02.2019, 11:27 #2 od pedol
Když bych nepochodil s náhradním karburátorem, tak bych:
1.koupil tenké lanko, na jehož konec bych zaletoval dutý mosazný nýtek a zbrousil to tak, aby se dalo vložit do pístku sytiče
2. lanko do starého bowdenu a natáhl někam dopředu pod levé stehno
3. aby se bowden nemohl posunovat, tak ho zafixovat nějakou plechovou příchytkou (ve tvaru Omega) ke kastli
4. konec lanka opatřit nějakým táhlem, třeba odlomenou "čokoládou" a nebo dutým knoflíkem ze starého bakelitového tahového spinače 380V
Křížový přepínač ovládám pravou rukou, levá ruka vysune sytič

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01.02.2019, 10:30 #3 od rondob
Nie nie, na skútri mám originál karburator zo syticom, ale mám traktorik a ten má motor z 505 ky CZ a tam karburator nemám. Mám síce náhradné karburatory zo syticom ale chýba mi lanko a to čo mám je uložené pre prípad potreby na skutra. Preto by som chcel ten karburator obyčajný, na motore aj tak nie je zapalovanie je tam nejaké z centrály takže tam je to jedno.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01.02.2019, 09:29 #4 od tony
prehlednou tabulku nejen karburatoru ma i Marcel na jeho strankach Ceskeho skutr klubu - skutrklubcezeta.cz pod pojmem "poradna" dale pak "serizovaci udaje"

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01.02.2019, 09:25 - 01.02.2019, 09:28 #5 od pedol
V tabulce
jawarmaniak.wz.cz/technika/karburatory.html
si můžete najít případnou alternativu, dodržte průměr sacího otvoru 24mm a případně přetryskujte.
Jaký máte důvod použít karbec bez sytiče? Jak budete pohodlně přeplavovat? Použijete "přeplavovací" bowden a nebo budete otevírat dvířka?

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01.02.2019, 06:32 - 01.02.2019, 06:43 #6 od rondob
:blush:
Ahojte prosím Vás o radu. Aký typ karburátora (bez sytiča) len s preplavením by sa dal použiť na motor 505? Poprípade ak by sa nejaký komplet niekomu doma váľal..... dohodneme sa Poprípade dá sa použiť karburátor zo sytičom ale aby som ho odstavil z činnosti. ďakujem za rady

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.090 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account