Renovace

Více
09.05.2008, 18:49 #19 od Milan
Odpověděl Milan pro téma Renovace
Dobrý den právě renovuji 501ku a potřeboval bych sehnat technickou příričku nevite nekdo kde ji sehnat nebo zapujcit, okopirovat ???? a jeste dotaz kde sehnat gumy??

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05.05.2008, 19:35 #20 od 505
Odpověděl 505 pro téma Renovace
Zdravím pánové,nevíte náhodou jestli se dají nekde sehnat okrasné lišty na 502ku. Jedná se mi o tu malou boční za dvířky. Dík.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05.05.2008, 07:07 #21 od George
Odpověděl George pro téma Renovace
Dobrý den, právě renovuji čz 501/O5. Nemohu nikde sehnat gumové manžety (prachovky) na přední a zadní tlumič. Poradíte, případně jaké jsou shodné od jiného motocyklu?
Také mám zničenu pružinu napínáku řetězu v zadní kývačce. Dala by se sehnat, případně kde? Děkuji za předem za rady.
Richard

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04.05.2008, 10:31 #22 od Míra 1
Odpověděl Míra 1 pro téma Renovace
Dobrý den, obávám se, že se jedná o tak specifický díl, a s tak omezeným počtem potencionálních zájemců o něj, že se vyrábět v replice nebude. Pokud jej máte pouze od barvy, tak jste na tom dobře (jde odstranit). Já ho měl od barvy a úplně popraskaný. Řešil jsem to sekunďákem, broušením a nakonec jsem ho stříknul na černo. Dalo by se ho také vyrobit odlitím do jednoduché formy například z lukoprénu. Pokud by mělo zájem více lidí mohl bych se pozajímat.

Originál vložil hugini

Zdravím pánové,prohledal jsem kde co na internetu,ale stále se mi nedaří najít gumovou průchodku u tyče řízení pro 502ku. Kdysik ju tata uspěšně střiknul a ja ju mam fčil od barvy. Ješte mám dotaz,neznáte nějaký obchod tady na severní moravě ( Opava,Ostrava )

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04.05.2008, 09:13 #23 od 505
Odpověděl 505 pro téma Renovace
Zdravím pánové,prohledal jsem kde co na internetu,ale stále se mi nedaří najít gumovou průchodku u tyče řízení pro 502ku. Kdysik ju tata uspěšně střiknul a ja ju mam fčil od barvy. Ješte mám dotaz,neznáte nějaký obchod tady na severní moravě ( Opava,Ostrava )

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04.05.2008, 06:16 #24 od Míra 1
Odpověděl Míra 1 pro téma Renovace
Tak to mi prasklo přesně v půlce. Bylo to za jízdy a znovu bych to zažít nechtěl. Držáky už taky nemám.

Originál vložil 505

Pěkný, po rozetě se mrkni na i.veteranu tet sem tam jednu na 502 zahlídl bylo to víc věcí vyfocenejch, a jinak cos udělal s tím starým plexisklem?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.111 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account