Renovace

  • Martin
17.10.2007, 09:29 #73 od Martin
Odpověděl Martin pro téma Renovace
Hlava šroubu opravdu nevypadá moc esteticky :-)Držák brzdového stop spínače má být navařený.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15.10.2007, 19:31 #74 od Míra 1
Odpověděl Míra 1 pro téma Renovace
Sehnal jsem dokonce originál návod na obsluhu a seznam náhrádních dílů. Dílenskou příručku se mi nepodařilo nikde sehnat. Houkačku jsem tam měl kde popisujete. Jenom jsem netušil, že to někdo vymyslel tak divně. Ta hlava šroubu opravdu nevypadá moc esteticky. A držák na stop spínač byl taky přišroubovaný, nebo přivařený? Z fotek jsem to nikde nevyčetl.

doporučuji stáhnout nebo si sehnat dílenskou příručku, tam většinu těchto zákl.informací najdeš ...
Jinak je to správně, klakson je v místech nad výr.štítkem, v úrovni středovýho tunelu, zhruba.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Martin
15.10.2007, 14:14 #75 od Martin
Odpověděl Martin pro téma Renovace
doporučuji stáhnout nebo si sehnat dílenskou příručku, tam většinu těchto zákl.informací najdeš ...
Jinak je to správně, klakson je v místech nad výr.štítkem, v úrovni středovýho tunelu, zhruba.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15.10.2007, 11:06 #76 od radek
Odpověděl radek pro téma Renovace
Ta houkačka by měla být někde u nádrže pod karoserií! Měla by tam být díra na šroub! Nejsem si ale docela jistej, protože rozdělanou 502 jsem už dlouho neviděl. Mohl by ti to říci Miro, ten má 502. Já mám 501

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14.10.2007, 10:44 #77 od Míra 1
Renovace vytvořil uživatel Míra 1
Přátelé, toto téma je pro většinu z vás už pasé. Já jsem včera začal a prosím zde o rady. Vlastním 502/01. Všem, kteří mi budou nápomocni předem děkuji. Martin

Dotaz první: Kde a jak je upevněna houkačka. Jí ji měl přišroubovanou nad výrobním štítkem. Díra skrz karoserii.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.102 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account