jak na technickou

  • herec 63
29.10.2018, 18:40 #1 od herec 63
Odpověděl herec 63 pro téma jak na technickou
Ahoj kolegové,tahle zkušenost není přímá odpověď nebo zkušenost "jak na technickou" ale reakce na e-maily od naší "Jitušky Čezetky"jak to funguje v jiných okresech co se týče prodloužení TK.Dnes jsem to absolvoval na magistrátu Frýdek-Místek.Mám tři stroje,po vyplnění patřičných formulářů jsem zhruba po deseti minutách byl vyzván do "budky " a po dvaceti minutách bylo vše vyřízeno-TK prodlouženo do roku 2021.U nás stojí technická kontrola zhruba 620Kč-takže ušetřeno téměř 2000Kč v příštím roce.Stojí to za to!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15.05.2016, 09:47 #2 od elstrem
Odpověděl elstrem pro téma jak na technickou
Já právě na rámu žádný číslo vyražený nemám a skůtra jsem kupoval od prvního majiteletakže to číslo už tam není vyraženo z výroby.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15.05.2016, 06:20 #3 od 502
Odpověděl 502 pro téma jak na technickou
Záleži na akého technika človek natrafí,na poslednej technickej mi technik kontroloval aj číslo vyrazené na karoserii

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14.05.2016, 22:37 #4 od elstrem
Odpověděl elstrem pro téma jak na technickou
Zdar,kontroluji na technicky i cislo na kastli,nebo jen na stitku u cz skutru?.Dik.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • herec 63
23.06.2011, 13:49 #5 od herec 63
Odpověděl herec 63 pro téma jak na technickou
Zdravím kolegové.Nějak mi to hlava nebere.CHceš říci že Ti nalepili známku TK na plexištít?Tak to jsem ještě neslyšel že se známka TK lepí někde jinde než na SPZ-tku.Já byl týden před srazem na TK-prošlo to velmi hladce a technik místo toho aby kontroloval,více-méně obdivoval skútra,že ho ještě nikdy na STK neměl(mladý hoch kolem třicítky).Nakonec se mě zeptal jestli to má i klakson,řekl jsem že ano a zatroubil-až otočenému kolegovi poskočila čepice na hlavě.Poté byla nálepka vylepena na SPZ-tku a s určitým respektem mě vyprovodil z kontrolní haly před vrata,a z přáním "šťastnou cestu"jsme se rozloučili.Tak takhle proběhla TK u nás na Ostravsku.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23.06.2011, 09:25 - 23.06.2011, 18:56 #6 od tony
Odpověděl tony pro téma jak na technickou
jeste cestou z Prievidze jsem chtel udelat technickou, ktera mi propadla. Vyrusil jsem tri uredniky, co tam pili kafe a jeden mi rekl, ze skutra nemusim sundat z privesu, ovsem musi byt kompletni, tedy musi mit plexi. Namitl jsem, ze je v kufru auta, ale kdyz mi pomuze, tak ho tam nasadime, pricemz na cestu ho chci opet sundat. Tak jsme nasadili plexi, on mi nalepil na cislo znamku, sam mi shodil plexi a ja jel dal. Kluci, citim ted s vama, ale berte je jak jsou, lepsi lidi nemame.
A moc velky dik za tu Prievidzu, bylo tam krasne! Uz delam na tom filmu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.088 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account