Silentbloky do tlumičů

Více
08.01.2015, 19:07 #1 od pavel_v
Odpověděl pavel_v pro téma Silentbloky do tlumičů
Renovace sady silentbloků a dorazů na 501 vyjde na 5900Kč včetně pošty...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08.01.2015, 16:36 #2 od pedol
Odpověděl pedol pro téma Silentbloky do tlumičů

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
22.10.2013, 12:47 #3 od Beowulf
Odpověděl Beowulf pro téma Silentbloky do tlumičů
Zdravím. Poptal jsem renovaci tlumících silentbloků na 501(www.silentbloky.cz) a vyjde to na 800 Kč/ks bez DPH. To je docela mazec. Nevíte o něčem levnějším?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05.06.2013, 18:59 #4 od chabm
Odpověděl chabm pro téma Silentbloky do tlumičů
dneska mi silentbloky přišly poštou, zarazilo mě, že díra na šroub je 12mm, budu tam muset dát nějakou vložku.

Díru v oku mám 20mm, silentblok má 22mm, byla to celkem fuška to tam nacpat. Bez lisu asi nemyslitelné. Stačí ruční hřebenový lis.

Abyste se netrápili a dosáhli lepšího výsledku než já, tak je potřeba silentbloku trochu srazit hrany na brusném kotouči, na obou stranách, ne jen na jedné (vzniká otřep, který se musí oříznout, což není pěkné).

Snad tam tedy vydrží...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05.06.2013, 12:50 #5 od vanous007
Odpověděl vanous007 pro téma Silentbloky do tlumičů
Zdravím Vás. Tak ty menší silentloky jsem opravdu sehnal ve Zbrojovce Březice! Mimochodem s panem Hořejším je super domluva. Takže díky za tip!!! :-)
Ale teď nastává problém kde sehnat ty větší silentbloky dolů do ok tlumičů, ptz tyto už ve Zbrojovce nemají a prý se 2x dívali ;-) ! Tyto větší silentbloky mají venkovní rozměr 26mm, vnitřní 10mm a dlouhé jsou 30mm. Zatím jsem narazil na rozměr 25x10x28, cca 300Kč za kus. No upřímně se mi to nechce po venku cínovat, aby to sedělo na pevno, ale když nebude jiná možnost. Každopádně pokračuji ve hledání a když něco objevím tak se o to s Vámi podělím.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29.05.2013, 20:06 - 29.05.2013, 20:19 #6 od CZK
Odpověděl CZK pro téma Silentbloky do tlumičů
Já už přesně nevim, byl jsem přímo ve fabrice, a jak jsem ty silentbloky do ok tlumičů viděl, bylo mi jasný že jsou to ty správný.
Jukni na jejich stránky www.zbrojovkabreznice.cz

Nevim co stojí poštovný, ale ty silentbloky nebyly nijak drahý.
Maj je označený jako 10H11x22 což by mělo být správně. A patřej do tlumiče karosa, ale celý tlumiče nebrat, ty jsou jiný.

E.: Doufám že nekecám. Měl jsem tehdy tlumiče s sebou a porovnal jsem co potřebuju. Koupil jsem tlumicí jednotky a pak to nějak přeházel.
Změřte si oka na tlumiči a rozměry pouzdra. Na obchodním oddělení se s panem Hořejším už domluvíte.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.100 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account