Řadicí páka čz

Více
21.04.2018, 13:03 #1 od JirkaL
Odpověděl JirkaL pro téma Řadicí páka čz
Moc děkuji, zkusim tedy nic nekupovat a nechat jen spravně udělat pouzdra. Dle Vaší recenze to bude určitě lepší.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21.04.2018, 12:44 - 21.04.2018, 13:05 #2 od Jozef Časnocha
Odpověděl Jozef Časnocha pro téma Řadicí páka čz
Ak budete robit puzdra, urcite Vam spravia aj cap, ak chcete kupit tak napr tu: www.motoren.sk/shop/detail/6890
Ale ked už mam propagovat tento obchod, tak by som rad povedal aj to, ze som bol velmi sklamany z pristupu pana Macaka (majitela) , konkretne som reklamoval drziak nosniku plexi, lebo tie velke chromove (mizerny chrom, lupe sa) podlozky nemali volu a ta skrutka s dierou cez ne nepresla, vtedy este bol celkom mily, ze jasne, poslite to naspat, zasleme druhe. Vratil sa mi ten isty tovar, akurat to niekto zbrusil na bruske (takze tvar uz bol elipticky, na niektorych kusoch trojuholnikovy a diery ani neboli v strede a bolo to vylestene, tak som mu pisal reklamaciu, ze chcem novy kus a pekny, a chcem aby mi odratal postovne, za to ze som to poslal a reklamaciu mi odflakli, potom mi volal, ze ako si to predstavujem, na co som mu povedal svoje a od vtedy tento predrazeny e-shop u mna skoncil, nehovoriac o tom, ze tie repliky co predava sa daju kupit v CR ovela lacnejsie, e shop je zle zatriedeny a vela objednanych veci nepasuje . (To nehovorim za seba, ale za ludi z fachu s ktorymi som v kontakte), takze ak mozete, kupte inde, nechapem, ako si niekto k nemu moze dat renovovat motorku, to by som sa bal, ze mi zoberie veci a nahradi ich replikami. Toto je moj nazor na Macaka. A ja ked sa zatnem, tak to tak ostane.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21.04.2018, 04:41 #3 od JirkaL
Odpověděl JirkaL pro téma Řadicí páka čz
Mockrát děkuji za informace. Zkusím si domluvit nechat udělat ty pouzdra a ještě Vás poprosím jestli byste mi nedal nějaký odkaz kde bych koupil ten čep řadicí páky, nemohu ho nikde najít. Moc děkuji.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20.04.2018, 21:39 #4 od Jozef Časnocha
Odpověděl Jozef Časnocha pro téma Řadicí páka čz
Asi myslis cap radiacej paky, jasne, da sa kupit, ale casto krat je problem so samotnou tadickou, cap sa zasekne, lebo to nikto roky nemazal a vymlati sa diera na radicke, takze odporucam este pred chromom vyvrtat radicku, urobit tam puzdro a zalisovat, potom chrom, k tomu dopacovat cap a v karoserii je este klzne puzdro zo samomaznej liatiny, takze idealne vsetko vyrobit na novo, ak to ma fungovat tak ako to bolo navrhnute. To iste je sj na strane zadnej brzdy, castokrat je puzdro brzdy vymlatene viac ako radicka, tiez to malo kto niekedy premastil.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20.04.2018, 18:59 #5 od JirkaL
Řadicí páka čz vytvořil uživatel JirkaL
Dobrý den, dá se někde sehnat šroub s tou kulatou maticí do řadicí páky na čz 505 (je to asi stejné pro všechny skutry)? Případně jestli byste neměl někdo jeden navíc.Dává se na ten šroub nějaký silentblok či pouzdro? Děkuji.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.088 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account