Plán akcí

Akce 

Název:
Bystroloď
Datum:
17.05.2018 
Místo:
Brněnská přehrada -
Typ:
Akce

Popis

Přátelé kamarádi, skútristky a skútristi,
navrhuji vyzkoušet nový objekt pro výjezdní zasedání Skútr klubu Čezeta Brno - bývalou loď Veveří, dnes Bystroloď u přístaviště na přehradě. Zarezervovala jsem 20 míst. Kolik nás bude, to ale nevím. Napište mi prosím do mailu jitka@skutrklub.cz , kdo se dne 17.5.2018 od 17:00 zúčastníte, včetně spolujezdců. Kapacita lodi je 36 osob dole, asi 15 osob na horní palubě na sezení, daleko víc na stání  a 16 osob na venkovní posezení před lodí.

Přesná adresa pro ty, co neví kde to je:  Přístavní 1205/81, Brno - Bystrc

Na čepu jsou pivo, kofola, různé druhy domácí limonády a samozřejmě nealko pivo - lahváče. Pokud budete mít zájem, pokusím se zařídit, aby se točila zmrzlina. Ta funguje o víkendu běžně, ale kvůli nám to náš syn, coby kapitán Bystrolodi, zařídí. Na lodi je v nabídce vynikající káva v různých velikostech a teplotách :-) a vždy mají něco sladkého k zakousnutí. Přestože je Bystroloď vedena jako kavárna, nabízí i drobné občerstvení, jako je Rillettes (konfitované vepřové maso v sádle k namazání na chleba), nebo párečky či klobásy nebo nakládaný hermelín. Posledně jmenované je potřeba předem objednat, čili máte-li na to chuť, napište mi to do mailu.  Bystroloď funguje zatím ve zkušebním provozu, což znamená, že testuje přání náhodných kolemjdoucích a postupně přidává a vylepšuje nabídku.

Parkování máme zajištěno pod lodí na velkém placu směrem k vodě. Takže parkovat budeme tam, jak stojí ta ženská na fotce se západem slunce.

Upozorňuji všechny, kdo se zúčastní, že se jedná o průzkum, nikoliv o nové stabilní výjezdní místo. Bystroloď není klasická hospoda, je to prostě Bystroloď o:) a pracují tam bystrozoři o:))).

Takže pište kdo a co, případně jenom kdo. Podle toho, co mi napíšete, zadám objednávku a uvidíme ;-).

Skútrům zdar
Jíťa