Classic Show Brno 2013

Dobrý den,

ráda bych Vám nabídla spolupráci na veletrh a výstavu Classic Show Brno 2013 konané v termínu 15.–17. 3. 2013 ve Wannieck Gallery.

O co vlastně půjde. Classic Show Brno je výstava historických vozidel a veletrh firem, které se v tomto oboru pohybují. Bude se jednat již o třetí ročník, první dva, v letech 2010 a 2011, byly organizovány jako doprovodný program mezinárodního veletrhu Autosalon na brněnském výstavišti (vždy na ploše pavilonu A). Po prvních zkušenostech jsme se rozhodli pro pokračování ve dvouletém cyklu a nyní současně využili možnost uspořádat výstavu přímo v centru města ve Wannieck Gallery.

Termín akce zahrnuje pátek až neděli. Výstavu a veletrh samotných vozidel v pátek 15. března doplní specializovaná aukce, v sobotu proběhnou odborné přednášky, budou představeny novinky apod.

Pořadatelem Classic Show je Atelier Kupka, s.r.o., vydavatel veteránského časopisu Motor Journal a provozovatel nejnavštěvovanějšího webu v tomto oboru u nás (i-Veteran.cz), což zaručí i masivní mediální propagaci. Spolupráce je dohodnuta i s dalšími odbornými tiskovinami, rozhlasovými a TV stanicemi a odbornými weby. Stejně jako v předchozích ročnících má akce podporu statutárního města Brna a záštitu poskytl primátor Roman Onderka.

V případě zájmu o výstavní plochu mě, prosím, neváhejte kontaktovat
Děkuji za přečtení této nabídky, a těším se na Vaše vyjádření a spolupráci.
S pozdravem
Kateřina Kupková
marketing

Komentáře   

#1 Miro 2012-12-17 13:47
Brno a okolie, zúčastníme sa?
#2 skoty 2012-12-18 00:55
Ja som ZA. Skoty.
#3 Miro 2013-02-12 08:00
Nezúčastníme sa, chcú po nás, aby sme za plochu zaplatili.