Zvůle 2019

     

Čezeta: 112
Tatran/Manet: 12

Skútry vyrobené v ČSSR: 124

 

Nejbližší akce

Veteranfest Slavkov 2019
29. čvn. 2019 - 29. čvn. 2019
   Ještě 4 dnů.
Pravidelné setkání 11.7.2019
11. čvc. 2019 -
   Ještě 17 dnů.

Pravidelná setkání

Členové klubu z Brna a okolí se setkávají každý první čtvrtek v měsíci.
Protože 4.7. je před prodlouženým víkendem, další setkání bude výjimečně 11.7.2019, 17:00, U křivé vrtule, Brno Medlánky

Tišnov 2005

.

Setkání veteránů v Tišnově Počátkem září se v Tišnově uskutečnil další ročník tradičního setkání příznivců a majitelů historických vozidel. Na srazu bylo tentokrát hodně přes stovku vozidel a žádný z účastníků určitě nelitoval. Počasí bylo velmi příznivé, dopoledne pěkně svítilo sluníčko, a i když se později zatáhlo, déšť nehrozil.
Hlavní část setkání se odehrávala na náměstí, které bylo uzavřené běžnému silničnímu provozu. Na šikmo položeném náměstí se shromáždili všichni účastníci se svými stroji a po obdržení startovních čísel nechali svá vozidla obdivovat návštěvníky. Pořadatelé rozdali divákům anketní lístky k hodnocení elegance strojů a jejich posádek. Na závěr výstavy proběhla i předváděcí jízda jednotlivých vozidel, aby diváci mohli lépe rozhodovat o těch nejlepších. Tato přehlídka byla doprovázena zasvěceným a poutavým komentářem, takže na své si přišli i úplní laici. Vyhlášením vítězů skončila část pro veřejnost a soutěžící se po obědě rozloučili rozpravou s podrobným vyhodnocením a krátkou vyjížďkou. Je potěšitelné, že náš člen Michal opět získal druhé místo ve své kategorii. Bohužel tento ročník se již musel obejít bez účasti jeho pravidelného návštěvníka, tišnovského rodáka a skútristy Luboše. Vzpomínáme.
Setkání v Tišnově pokládám za velmi zdařilý podnik, který působí „rodinným“ dojmem i přes profesionální práci pořadatelů. Doporučuji účast v dalších ročnících – přijeďte povzbudit a podpořit hlasem skútristy.

Fotografie zde

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Vložit na stránky

Login form

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account

Joomla! konzole ladění chyb

Sezení

Informace o profilu

Využití paměti

Dotazy do databáze