STK pro veterány z Brna a okolí.

.

V nově otevřené STK v Brně-Slatině na ulici Řipská 11e bude pro majitele veteránů pořádána speciální technická kontrola. První ročník startuje v sobotu 14. dubna 2007, kdy bude v době od 8 do 14 hod. stanice otevřena pouze pro majitele veteránů. Hlavní myšlenkou je udělat z povinnosti technické prohlídky příjemné setkání kolegů veteránistů. Každý si bude moci prověřit technický stav vozidla, provést kontrolu brzd, geometrie nebo podvozkových skupin včetně seřízení světel.
Informace k jednostopým vozidlům uvedena nebyla.

Krátká informace z této akce:
V sobotu jsem navštívil jmenovanou STK. Očekával jsem „rojení“ veteránů, které se nenaplnilo. Na STK byl jediný vůz. Byl jsem s ochotou přijat jedním z pracovníků STK a mohu doplnit informace: STK, výhradně pro veterány, se bude konat vždy jen jednou v roce.
Na této stanici provádějí i STK jednostopých veteránů kdykoliv během týdne v průběhu celého roku.
Podstatnější je jiná skutečnost: líbil se mě přístup k STK u veteránů od pracovníků této stanice. Ne tím, že by „mhouřili oko“ u některé závady na vozidle, ale že jejich pohled příkladně na vybavení vozidel diferencují k období, kdy bylo takové vozidlo vyrobeno.
S takovým pohledem jsem se dosud nesetkal. Na některých jiných stanicích jsem sice STK prošel, ale některé konzultace s pracovníky těchto stanic nebyly zrovna příjemné.
I jednání a chování pracovníků stanice jsem si velmi cenil. Potěšila mě i přítomnost velmi známých osobností ze světa českého „motoveteránského dění“. Toto sdělení není propagací uvedené STK ani placenou reklamou. Uvádím pouze svoje poznatky a získané informace.

You have no rights to post comments

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account