Začátek sezóny 2009 - ten se vydařil.

.

Začátek sezóny 2009 - ten se vydařil.V sobotu ráno 25.4.2009 krásně svítilo sluníčko a před námi byl první jarní výjezd v roce 2009. Den plný zajímavých zážitků. Sraz byl jako obvykle na parkovišti před BVV. Po krátké rozpravě jsme vyrazili směr Brno-Řečkovice.

V bývalých kasárnách jsme navštívili Den otevřených dveří v depozitáři MHD Řečkovice. Na nádvoří kasáren jsme se pokochali nádhernými tvary historických vozidel hromadné dopravy. Zároveň jsme se na hodinku stali se svými stroji součástí této expozice
První občerstvovací stanice byla v Ráječku.
A už jsme mířili na zámek Lysice, kde byl nejdůležitější bod našeho programu. Zde si společné ANO řekl náš kolega Martin se svou vyvolenou. Otázkou však zůstává, jestli nakonec k tomu došlo, protože jak během obřadu uslyšeli zvuk přijíždějících Čezet, tak kvapně opustili obřadní síň a běželi za hlasem svého srdce. Tato fotografie je toho důkazem:

svatba1
O tom, že oba myslí jen na jedno, je další snímek. "Jak to má jen udělaný, že ta jednička jde tak zlehka?"

svatba2

A šeptání do ouška slyšeli úplně všichni: "Ještě nám chybí do sbírky modrý".

svatba3
Mezi řečí jsme se dověděli, že k tomu ANO přeci jen došlo. Takže ještě jednou HODNĚ krásných dětí a HODNĚ zrenovovaných skútrů ve Vašem životě!

Ještě se musím zmínit o jednom dálkovém jezdci. Aleš měl po zimě kilometrový absťák. Ale podařilo se mu to v tuto sobotu zčásti dohnat. 170 km do Lysic a to stejné zpět, paráda! Z tohoto výkonu jednoznačně vyplynulo, že byl požádán o gratulaci novomanželům za celý Skútr klub. Jenžo on to odmítl se slovy "Ja nemůžu, ja mám plnou hubu mušek".

A ještě jedno poděkování personálu motorestu Forman u Krhova. Steaky z grilu v nás zanechaly opravdu hlubokou stopu.
Mnoho takových zážitků v sezóně 2009 !

Další fotky z akce zde.

You have no rights to post comments

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Kubálková
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account