Nejde seřídit

  • Hanuš
28.01.2008, 21:57 #7 od Hanuš
Odpověděl Hanuš pro téma Nejde seřídit
Originál vložil Olda

Na skútru ČZ typ 502 nemůžu seřídit motor. Nastartuju jen na sytič, který je vytažený na maximum, to motor chvíli jede, ale pak chcípne. Jak sytič jen trochu zasunu zpátky tak to chcípne. Svíčka je pak úplně mokrá od bohaté směsi. Karburátor jsem měl venku a je čistý, svíčka je nová, sání je utěsněno. Myslíte, že by to mohlo někde přisávat falešný vzduch někde přes gufero? Už si s tím nevím rady. Díky

Možná špatně dosedá jehlan na plováku do víčka plovákové komory nebo je špatně usazen / promiňte/, neuzavírá a přeplavuje plovákovou komoru, nebo že by byl plovák děravý? Je v něm benzin? Neteče z karburátoru benzin? Určitě nejde o velkou závadu. Zkuste vše znovu zkontrolovat.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Petr Chmátal
28.01.2008, 13:26 #8 od Petr Chmátal
Odpověděl Petr Chmátal pro téma Nejde seřídit
Dobrý den,tady Petr
Já jsem řešil něco obdobného,a u mě byla chyba,že jsem koupil novou jehlu do šoupátka a ona byla delší nebo kratší než original(stará)Vzal jsem je vedle sebe a dal ji do zářezu podle délky původní a najednou mě skůtr běžel.
Možná Vám to pomúže,hodně zdaru.Petr Teplice

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Olda
  • Autor tématu
28.01.2008, 07:44 #9 od Olda
Nejde seřídit vytvořil uživatel Olda
Na skútru ČZ typ 502 nemůžu seřídit motor. Nastartuju jen na sytič, který je vytažený na maximum, to motor chvíli jede, ale pak chcípne. Jak sytič jen trochu zasunu zpátky tak to chcípne. Svíčka je pak úplně mokrá od bohaté směsi. Karburátor jsem měl venku a je čistý, svíčka je nová, sání je utěsněno. Myslíte, že by to mohlo někde přisávat falešný vzduch někde přes gufero? Už si s tím nevím rady. Díky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.076 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account