úchyty na plexi

  • Hanuš
05.07.2008, 20:44 #1 od Hanuš
Odpověděl Hanuš pro téma úchyty na plexi
Originál vložil mori

Ahoj :) www.volny.cz/plexi/ To je odkaz na toho ..... :( , který nechce mít kšeft ne jen skrz šrouby ale i další doplňky. Je to nesolidní jednání když před skoro měsícem si objednám dvoje šrouby a pak je všechno jinak. To jsem chtěl další věci za dost peněz , tak dám rači vydělat někomu solidnímu. Doufám že si to tady alespoň přečte. Je to škoda. Dík za zprávu :) Mori

Pokud trvá Váš zájem o šrouby na uchycení čelního plexi, mohu pomoci s dobovými výrobky. Reagujte prosím na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21.06.2008, 15:29 #2 od Milan.
Odpověděl Milan. pro téma úchyty na plexi
Ahoj.
Poradi mi niekto, kde sa daju zohnat drziaky spodneho plexi na 502ku. Popripade keby niekto hodil skicu na papier(pripadne detailne foto/adko@netkosice.sk). Vyrobit by som si to asi vedel, len sa mi nepaci predstava vrtania otvorov do stitu. Maju tam byt vyvrtane diery, alebo je to len nasunute na hrane a pritiahnute skrutkami?
Dakujem, adko.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • mori
  • Autor tématu
23.05.2008, 19:57 #3 od mori
Odpověděl mori pro téma úchyty na plexi
Ahoj :) www.volny.cz/plexi/ To je odkaz na toho ..... :( , který nechce mít kšeft ne jen skrz šrouby ale i další doplňky. Je to nesolidní jednání když před skoro měsícem si objednám dvoje šrouby a pak je všechno jinak. To jsem chtěl další věci za dost peněz , tak dám rači vydělat někomu solidnímu. Doufám že si to tady alespoň přečte. Je to škoda. Dík za zprávu :) Mori

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Martin
23.05.2008, 19:55 #4 od Martin
Odpověděl Martin pro téma úchyty na plexi
Ahoj. Můžeme znát jméno dotyčného pána ... Osobně vím o dvou lidech, kteří nabízí úchyty a plexi.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • mori
  • Autor tématu
23.05.2008, 19:02 #5 od mori
úchyty na plexi vytvořil uživatel mori
Ahoj. Objednal jsem si před časem úchyty na plexi pro skůtra 501 , pán z Brna mě celý měsíc tahal za nos a pak mě VYŠPLOUCH s tím že mi je prodá jen s plexi. Tak proč ten mistr má na netu nabídku samostatně ??? aby Vás mohl také tahat za nos. Jestli má z Vás někdo nějaký kontakt na možnost koupě replik tak vás prosím o něj. Třeba na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Děkuji mockrát

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.087 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account