ČZ 502/05

Více
04.10.2009, 10:56 #13 od Sante
Odpověděl Sante pro téma ČZ 502/05
ja se nekde na foru docetl,ze tam pasuje nahon z favorita,koupil sem ho a pasuje.cena okolo 80-ti korun.ale ja mam 502.00 a 05 je pokud se nemylim panel.a tam zrejme bude potreba o chlup delsi.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04.10.2009, 10:14 #14 od Stanislav
Odpověděl Stanislav pro téma ČZ 502/05
Tak promazání taky nepomohlo, tak bych jsem se chtěl zeptat jestli tam mám koupit toto: www.fichtlkramek.cz/nahled/id_2175.html , jestli je ta fotka reálná, tak já tam mám jinej, je to na skůtra 502-05??

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30.09.2009, 18:50 #15 od Milan.
Odpověděl Milan. pro téma ČZ 502/05
Dobry den.
Mne pomohlo odstranit kmitanie rucicky akurat vymena nahonu za novy. Premazanie nepomohlo a lanko sa pravdepodobne spravalo ako pruzina(gumena gumicka na lietadielkach). Najprv sa natoci a potom prudko roztoci- znova a znova-kmitanie rucicky. Po vymene len nepatrne chvenie.

adkoslav

Originál vložil maateess

Tak po relativně dlouhé době mám zase jeden problém a to s tachometrem, ručička se mi kmitá jak střelená, čtyřhran na náhonu tachometru je jak nový. Myslím, že to bude vevnitř, ale na toto jsem laik. Však čezetka je moje první motorka. Je to hodně nepříjemné, když jedete v obci podle tachometru a máte tam 40 a ukáže jim to 62:D, tak bych za Vaše rady byl docela rád. Předem všem děkuji

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • 505
29.09.2009, 13:59 #16 od 505
Odpověděl 505 pro téma ČZ 502/05
Co třeba namazat náhon tachometru a hlavně ho natáhnout tak aby byl co nejmíň zakroucenej, taky utažení matic náhonu tachometru většinou pomůže, samotným tachometrem to bývá málokdy, to můžeš vyskoušet třeba s vhodným přípravkem (věší sirka a pod.) na vrtačce.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28.09.2009, 20:29 #17 od Stanislav
Odpověděl Stanislav pro téma ČZ 502/05
Tak po relativně dlouhé době mám zase jeden problém a to s tachometrem, ručička se mi kmitá jak střelená, čtyřhran na náhonu tachometru je jak nový. Myslím, že to bude vevnitř, ale na toto jsem laik. Však čezetka je moje první motorka. Je to hodně nepříjemné, když jedete v obci podle tachometru a máte tam 40 a ukáže jim to 62:D, tak bych za Vaše rady byl docela rád. Předem všem děkuji

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02.09.2009, 13:51 #18 od alda
Odpověděl alda pro téma ČZ 502/05
to Maatees: Mám na mysli ten samostatný kontakt na tělese tachometru.
Na druhé straně je tachometr přikostřen pro osvětlení číselníku.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.103 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account