jsem začátečník..

  • Limubai
16.02.2008, 09:03 #13 od Limubai
Odpověděl Limubai pro téma jsem začátečník..
Čus Uďo moc se na internetu nevyznám a dělá mi peoblémi něco najít jsem v tomhle prostě dutohlávek to znamená že nemůžu najít tu skůtrmánii nemohl bys mi poradit kde ji hledat?? Díky.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13.02.2008, 06:29 #14 od radek
Odpověděl radek pro téma jsem začátečník..
Originál vložil DavidŠ

No jo, to mě ani nenapadlo. Ta startovací páka tam vůbec nešla dát, bylo to křivý a musel sem jí tam dávat pomocí šroubováku. Je složité ji vyměnit??? Je shodná s 250 kývačkou??

Bohužel není shodná s kývačkou. Sehnat druhou bude asi problém, nespíš na burze! Repliku jsem ještě neviděl.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11.02.2008, 17:18 #15 od arhipelag39
Odpověděl arhipelag39 pro téma jsem začátečník..
No jo, to mě ani nenapadlo. Ta startovací páka tam vůbec nešla dát, bylo to křivý a musel sem jí tam dávat pomocí šroubováku. Je složité ji vyměnit??? Je shodná s 250 kývačkou??

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11.02.2008, 16:48 #16 od radek
Odpověděl radek pro téma jsem začátečník..
Originál vložil 505

Originál vložil Uďa

Originál vložil DavidŠ

Všechno jsem promazal. Jaká pružina?? Kde jí najdu a jak se k ní dostanu. Je vůbec k sehnání??

Slyším děs ve tvé odpovědi! Ty pružinky (jsou dvě) najdeš po oddělání výka spojky a vytažení statovací a řadící hřídele! Nic co by trochu zkušený motorkář nemohl doma zvládnout!


Přesně tak udo, ale ještě zapoměls že musíš rozebrat spojku, odmontovat spojkovej koš, a na druhé straně oddělat vačku na spojkovým poloautomtu. Jinak ty pružinky sou celkem v pohodě k sehnání, občas to ale není pružinkama ale ohlou startovací hřídelí, ta se ohne například když se se skútrem někde položíte.


Přesně jak říká T505! Na tu spojku jsem vážně úplně zapoměl! Na tu hřídel bych ale moc nesázel.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • 505
11.02.2008, 15:56 #17 od 505
Odpověděl 505 pro téma jsem začátečník..
Originál vložil Uďa

Originál vložil DavidŠ

Všechno jsem promazal. Jaká pružina?? Kde jí najdu a jak se k ní dostanu. Je vůbec k sehnání??

Slyším děs ve tvé odpovědi! Ty pružinky (jsou dvě) najdeš po oddělání výka spojky a vytažení statovací a řadící hřídele! Nic co by trochu zkušený motorkář nemohl doma zvládnout!


Přesně tak udo, ale ještě zapoměls že musíš rozebrat spojku, odmontovat spojkovej koš, a na druhé straně oddělat vačku na spojkovým poloautomtu. Jinak ty pružinky sou celkem v pohodě k sehnání, občas to ale není pružinkama ale ohlou startovací hřídelí, ta se ohne například když se se skútrem někde položíte.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11.02.2008, 15:09 #18 od radek
Odpověděl radek pro téma jsem začátečník..
Originál vložil DavidŠ

Všechno jsem promazal. Jaká pružina?? Kde jí najdu a jak se k ní dostanu. Je vůbec k sehnání??

Slyším děs ve tvé odpovědi! Ty pružinky (jsou dvě) najdeš po oddělání výka spojky a vytažení statovací a řadící hřídele! Nic co by trochu zkušený motorkář nemohl doma zvládnout!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.106 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account