jsem začátečník..

  • Hanuš
29.07.2007, 18:12 #43 od Hanuš
Odpověděl Hanuš pro téma jsem začátečník..
Originál vložil Mat

Prosím o pomoc. Pustil jsem se do rozborky motoru (502/00) a nemůžu stáhnout rotor dynama z kliky, vačka už je pryč a bojím se opřít stahovákem o vinutí a plechy mi přijdou takové subtilní. Nemáte někdo nějakou radu?


Vezmi šestihranný šroub M10 délka cca 100mm se závitem k hlavě a našroubuj do otvoru po vačce. Šroub dotáhni / opře se o hřídel klikovky / větším kladivem klepni na hlavu šroubu / pokud se neuvolní, znovu přitáhnout a klepnout kladivem. Rotor se uvolní.
Hanuš Čermák.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29.07.2007, 10:30 #44 od Míra 1
Odpověděl Míra 1 pro téma jsem začátečník..
Prosím o pomoc. Pustil jsem se do rozborky motoru (502/00) a nemůžu stáhnout rotor dynama z kliky, vačka už je pryč a bojím se opřít stahovákem o vinutí a plechy mi přijdou takové subtilní. Nemáte někdo nějakou radu?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23.07.2007, 08:57 #45 od radek
Odpověděl radek pro téma jsem začátečník..
Originál vložil Kasey

Zdar frajeři!(frajeři jsou ti kteří mají tyto stroje doma a starají se o ně.)Můj sůtr r.v. 1960 typ 501?Asi.No abych se ktomu konečně dostal.Stojí mi rozebraný u táty v garáži a ani jeden z nás se nemá k tomu abysme ho uvedli do pojízdného stavu.Jediné k čemu jsem se dopracoval bylo vyndat motor a očistit.Chtěl bych to zkusit sám ale vím že bych to nedal.A dát to někomu kdo by zvládl.Ale to by určitě stálo balík.Potřeboval bych někde sehna kompletní a detailní dokumentaci.Jestli o něčem víte tak mi napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .A jestli ještě můžu poprosit o nějake rady nebo fígle.Jsem z Bohumína.Kousek od ostravy.Kdyby ste věděli o někom tak dejte vědět.DÍK.

Mrkni na stránky www.cezetmania.cz tam by měla být celá dokumentace ke stažení!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Kasey
22.07.2007, 10:31 #46 od Kasey
Odpověděl Kasey pro téma jsem začátečník..
Zdar frajeři!(frajeři jsou ti kteří mají tyto stroje doma a starají se o ně.)Můj sůtr r.v. 1960 typ 501?Asi.No abych se ktomu konečně dostal.Stojí mi rozebraný u táty v garáži a ani jeden z nás se nemá k tomu abysme ho uvedli do pojízdného stavu.Jediné k čemu jsem se dopracoval bylo vyndat motor a očistit.Chtěl bych to zkusit sám ale vím že bych to nedal.A dát to někomu kdo by zvládl.Ale to by určitě stálo balík.Potřeboval bych někde sehna kompletní a detailní dokumentaci.Jestli o něčem víte tak mi napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .A jestli ještě můžu poprosit o nějake rady nebo fígle.Jsem z Bohumína.Kousek od ostravy.Kdyby ste věděli o někom tak dejte vědět.DÍK.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
17.07.2007, 10:20 #47 od Míra 1
Odpověděl Míra 1 pro téma jsem začátečník..
Už jsem našel výrobce tlumičů a kolen výfuku. Po dotazu na cenu jsem dostal tuto odpověď.

koleno stoji 900, tlumic 2500.
S pozdravem
Martin Hadravek

Kdyby někoho zajímala adresa, tak je: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Martin

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
17.07.2007, 10:16 #48 od Míra 1
Odpověděl Míra 1 pro téma jsem začátečník..
Děkuji. Martin
Originál vložil Uďa

Originál vložil Mat

Prosím o pomoc. Kolik oleje přijde do tlumičů? Vím, že jsou stejné jako na kývačce, ale nikde jsem nenašel kolik. Děkuji

Nazdárek! Našel jsem ti informaci co jsi potřeboval. Má tam být 65 ccm nebo přesněji 0,65 dcl. Doporučuje se tlumičový olej, ale já dávám klasický převodový a funguje to taky.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.106 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account