jsem začátečník..

Více
16.07.2007, 17:45 #49 od radek
Odpověděl radek pro téma jsem začátečník..
Originál vložil Mat

Prosím o pomoc. Kolik oleje přijde do tlumičů? Vím, že jsou stejné jako na kývačce, ale nikde jsem nenašel kolik. Děkuji

Nazdárek! Našel jsem ti informaci co jsi potřeboval. Má tam být 65 ccm nebo přesněji 0,65 dcl. Doporučuje se tlumičový olej, ale já dávám klasický převodový a funguje to taky.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16.07.2007, 09:51 #50 od Míra 1
Odpověděl Míra 1 pro téma jsem začátečník..
Prosím o pomoc. Kolik oleje přijde do tlumičů? Vím, že jsou stejné jako na kývačce, ale nikde jsem nenašel kolik. Děkuji

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14.07.2007, 18:42 #51 od Míra 1
Odpověděl Míra 1 pro téma jsem začátečník..
Děkuji. Našel jsem a spravil vše je OK. Ještě se zeptám na repliku výfuku kde se dá sehnat? Martin

Originál vložil Miro

1.Daj dole pravý kryt motora, tam kde je dynamo a prerušovač. Najprv samozrejme dole výfuk.
2.Uvidíš tam segment vypínania poloautomatickej spojky. V katalogu na str.21 to nazývajú ';Vačka'; (poz.19). No a pod ním je schovaný spínač neutrálu.

Doporučujem vyšróbovať, poriadne v benzíne vyčistiť, skontrolovať funkciu pružinky. Nezabudnúť na tesnenie. Pripojiť prepojovací kabel. Pozor, opatrne doťahovať, je to zo silonu!
Funguje to tak, že pri zaradení neutrálu sa kontakt pripojí na zem. Druhý pól žiarovky musí byť na +pól. Teda ak je uzemnený mínus a samozrejme opačne.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Miro
13.07.2007, 19:59 #52 od Miro
Odpověděl Miro pro téma jsem začátečník..
1.Daj dole pravý kryt motora, tam kde je dynamo a prerušovač. Najprv samozrejme dole výfuk.
2.Uvidíš tam segment vypínania poloautomatickej spojky. V katalogu na str.21 to nazývajú ';Vačka'; (poz.19). No a pod ním je schovaný spínač neutrálu.

Doporučujem vyšróbovať, poriadne v benzíne vyčistiť, skontrolovať funkciu pružinky. Nezabudnúť na tesnenie. Pripojiť prepojovací kabel. Pozor, opatrne doťahovať, je to zo silonu!
Funguje to tak, že pri zaradení neutrálu sa kontakt pripojí na zem. Druhý pól žiarovky musí byť na +pól. Teda ak je uzemnený mínus a samozrejme opačne.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13.07.2007, 06:56 #53 od Míra 1
Odpověděl Míra 1 pro téma jsem začátečník..
Zdarec, jelikož jsem taky začátečník tak prosím o radu. Kde najdu kontakt na připojení kontrolky neutrálu (502/00). A ještě bych poprosil jestli by mi někdo nenafotil jak je řešeno zamykání pojistkové skříňky,. Dík

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15.06.2007, 03:48 #54 od radek
Odpověděl radek pro téma jsem začátečník..
Originál vložil bruno

bezva, dík za rady. pneu jsem už našel, teď ještě hledám baterku. je nějaká zvláštnost, kterou bych měl znát kromě velikosti baterie? mezi baterkama jsou zásadní cenový rozdíly..našel sem si levnou baterku FIAMM s kapacitou 5,5 Ah a proudem 50 A za 365 Kč. Bude to stačit nebo je potřeba nějaká silnější?



Na baterce nešetři! Dá se šetřit na jiných věcech, ale pokud chceš aby startoval přes startér, tak kup to co radí rancher

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.106 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account