kyvka 502...

Více
02.03.2023, 15:19 #1 od jirala
Odpověděl jirala pro téma kyvka 502...
Použít trochu "násilí" a ono to půjde.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02.03.2023, 10:35 #2 od 505
Odpověděl 505 pro téma kyvka 502...
Je potřeba kastli trochu roztáhnout budou to jen milimetry na ty podložky, dělám to při montáži velkým šroubovákem, a nebo dopředu třeba nužkovym heverem z auta.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01.03.2023, 19:41 - 01.03.2023, 19:44 #3 od lportes
Odpověděl lportes pro téma kyvka 502...
Zdravím, mám dotaz ohledně podložek které tlačí na gumové o-krouzky. Když vložím sestavenou kyvku do rámu, podložky se mi tam už nevejdou (41x21x3 rozmery) viz foto. Lze vyřešit utěsnění proti vodě a prachu jinak? Diky!
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09.06.2011, 06:03 #4 od venamat
Odpověděl venamat pro téma kyvka 502...
Ano patří tam taky z každé strany podložka která dosedne na Okroužek proti vlhkosti...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08.06.2011, 20:46 #5 od Skřítek
Odpověděl Skřítek pro téma kyvka 502...
Mám dotaz zkoumal jsem zadní kyvnou vidlici mám na ni z vnější strany takové plechové osazení asi pro o- kroužky které slouží proti průsaku vody do pouzder ale co je na vnitřní straně
za ochranu proti vodě?Já tam nemám nic patří tam taky ty plechové domečky nebo ne?
Z vnějšku je mi to jasné vymezovací podložka přikryje o kroužek v osazení a přitlačí
se o pouzdro kývačky a zevnitř bych čekal něco podobného......ale nic takového tam nemám.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21.04.2011, 20:11 #6 od Skřítek
Odpověděl Skřítek pro téma kyvka 502...
Myslím si že podstata podložek spočívá v tom že při skladbě kyvky musí jít vše poskládat
vsuvně a po stažení kyvky šrouby musí chodit kyvka nahoru a dolu bez vůle ,nejprve bych poskládal kyvku bez okroužků které zajišťují okolní průsak vody apod,mohli by klamat při pohybu nahoru a dolu,ale je taky důležitá souosost pouzder vůči kyvce,Chystám se na repasi kyvky taktéž,chci zvolit postup takový že nechám přesoustružit bronzové pouzdra v kyvce
souběžně jedno s druhým a potom nechám vyrobit vsuvné pouzdra,zkrátka aby se kyvka nekřížila.Je taky důležitá trubka která to celé stahuje,nesmí být křivá atd.....

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.116 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account