Renovace 502/05

  • herec 63
29.03.2011, 05:08 - 29.03.2011, 10:07 #13 od herec 63
Odpověděl herec 63 pro téma Renovace 502/05
Ahoj,a podle čeho bys ji chtěl dělat?Potřebuješ výkresovou dokumentaci nebo originální sajdu podle které bys ji vyráběl.Některé hliníkové odlitky(nárazník,falešný uzávěr nádrže)by jsi chtěl vyrobit jak?Další věc je technická způsobilost.Nemůžeš si doma něco vyrobit a vyrazit s tím na silnici!Kdo by Ti to schválil?Nehledě na to,že nemáš licenci na výrobu.Teď budu citovat hlášku z filmu "Jáchyme hoď ho do stroje"-trenér juda:"Raději se nebudem pouštět do žádných větších akcí!"Tohle je ale pouze můj názor na věc,někdo je názoru jiného.........?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28.03.2011, 18:34 #14 od Skřítek
Odpověděl Skřítek pro téma Renovace 502/05
Přemýšlel někdo z vás si vyrobit kopii Druzety?Myslím že v dnešní době by se to mohlo podařit...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26.03.2011, 08:31 #15 od Skřítek
Odpověděl Skřítek pro téma Renovace 502/05
Asi moje žena má pravdu když říká že mi chlapi jsme ješitní....

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • herec 63
23.03.2011, 16:50 #16 od herec 63
Odpověděl herec 63 pro téma Renovace 502/05
Když jsem chtěl kolegovi poradit,neměl jsem po ruce vlastní detailní foto svého stroje a vzpomněl jsem si že někde v klubové galerii jsem detail panelky viděl.Tak jsem ho uvedl s tím, že to není můj stroj.Šlo mi o to pomoci začínajícímu renovátorovi detailním fotem.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
22.03.2011, 23:06 #17 od skoty
Odpověděl skoty pro téma Renovace 502/05
Hoši, jen tak mimochodem,to foto není tak zcela ilustrační, to je můj stroj.Ale jinak OK.Odkud ta fotka je? Myslím, že z prvomájové vyjížďky 2010 pod mostem u výstaviště, ne? Emil.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21.03.2011, 19:40 #18 od Skřítek
Odpověděl Skřítek pro téma Renovace 502/05
Dík za cené rady,zjišťuji že tahle renovace bude spíš o subdodavatelích dílů a pomoc mých kamarádů z Jawa klubu ve Vsetíně protože času je málo a když je tak ho vyplní rodina děcka,moja družka,škoda že nemám Druzetu...........Dám toho hodně zadat a budu to chodit kontrolovat a pérovat kamarády co se tím žíví,nechám je vidělat nějakou kačku třeba taky vztoupnu na ceně...No prostě už mi není 20let kdy jsem si pustil rádio a byl jsem zavřený třeba celý den v dílně a ani jsem neměl hlad.......
Řeknu ti tajemství,když jsem dostal v 17 letech skůtra od tchána tak jsem si chtěl na něm nejdřív pořádně zajezdit a o renovaci nebyla ani řeč byl takový omšelý že jsem se nebál ho opřít třeba v lese o strom a jít na hříby.....Jenomže když jsem ho nastartoval šly otáčku motoru nahoru a dolu nedalo se s tím nic dělat..radil jsem se co s tím a všichni říkali jo hochu to jsou gufera na klice přisává ti to vzduch...tak jsem se do toho opřel rok a půl renovoval a renovoval,přišla na řadu premiéra s tchánem,skůtra jsme natočili a otáčky šli nahoru a dolů žádná změna,říkám si jako mladý kluk to není možné,potom říká jeden chytrý a co plovák v karburátoru je dobrý??
...........................byl diravý malilinko ale byl................................................................................
A od té doby mě to baví...........................................................Skřítek.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.103 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account