Dynamostartér ČZ 502-00

Více
14.10.2018, 18:00 #1 od jardell
Odpověděl jardell pro téma Dynamostartér ČZ 502-00
Nechce se mi zakládat nové vlákno...ale vypadá to, že jsem na nějaký čas dojezdil...jen otázka, je velký problém sehnat nový píst? A jak se tváříte na kliku s jehlovými ložisky, ano či ne?
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08.05.2018, 15:58 #2 od jardell
Odpověděl jardell pro téma Dynamostartér ČZ 502-00
Odtrh jsem udělal čtyři mm a předstih byl boj na dlouhou trať, ale povedlo se 3,4mm... udělal jsem, pak dotáhl destičku a byl jinej...je to za ty léta už dost pokroucené, ale povedlo se...v knížce je předstih 3,5mm... přemýšlím, že koupím do karburátoru opravnou sadu.. šoupě, jehlu, trysky a šroubek bohatosti... otázka zní, jaká jehla v něm má být... tupá nebo ostrá? mám dva stejné karburátory a každej má jinou jehlu. Prisavat by to mohlo i přes sytič, taky nevím, jak vyzkoušet, zda těsní... nicméně, zítra snad pres STK projdu...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08.05.2018, 10:04 #3 od Uďa
Odpověděl Uďa pro téma Dynamostartér ČZ 502-00
Kolik máš předstih a odtrh? Odtrh by měl být 0,4 mm a předstih 3,8mm. Podle mé zkušenosti je lepší dát trochu méně, tak 3,5mm. Tak umí potrápit vyběhané šoupátko, které si přisává luft a to by mohl být i ten zvuk při jízdě!

..........a osmého dne stvořila Bůh skútr.... ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07.05.2018, 05:57 - 07.05.2018, 05:57 #4 od jardell
Odpověděl jardell pro téma Dynamostartér ČZ 502-00
mám najeto určitě víc jak pět tisíc...teď v týdnu mě čeká akorát další technická, tak snad to dobře dopadne...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07.05.2018, 04:30 #5 od AlesK
Odpověděl AlesK pro téma Dynamostartér ČZ 502-00
Kolik km si už najezdil po výbrusu? Chce tomu dát dostatek času a kilometrů, aby si vše pěkně sedlo. Pro motor po výbrusu se doporučuje pouze změna pozice jehly v karburátoru.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04.05.2018, 19:49 #6 od jardell
Odpověděl jardell pro téma Dynamostartér ČZ 502-00
Zdravím vás všechny, startování mám zdá se vyřešené (nové kabely, oka, uhliky, nakonec i kladívka), ale pořád se tak nějak peru se seřízením...na poslech ok, ale za jízdy v tom slyším i cítím nějaké "prskání" nebo jak to popsat...vim, že to nepatří do tohoto vlákna, ale nechci zakládat nové a týká se to stejného skútra... neřešili jste někdo s výbrusem i větší trysku? Přijde mi, že to má málo benzínu, sebemenší kopeček a musím podřazovat, při jízdě ve dvou je to trápení všech třech... přitom barva svíčky je taková hezky cihlová...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.111 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account