odvzdušnění nádrže

Více
11.11.2013, 18:37 #37 od Jenda.592
Odpověděl Jenda.592 pro téma odvzdušnění nádrže
ok mrknu na to díky moc

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09.11.2013, 22:30 #38 od Zbyněk
Odpověděl Zbyněk pro téma odvzdušnění nádrže
Ahoj,
tenhle problém jsem taky řešil. Byl ještě komplikovanější o skutečnost, že ten originální odvzdušňovák jsem měl v nádrži zarezlý a zlomený. Předchozí jezdec zprovoznil odvzdušňení "operativně" dírkou ve víčku a vývodem pod kastli na odkapávání (případné). Já jsem tedy musel ten šroub napřed odfrézovat a až pak jsem našel ten otvor je skutečně cca 1cm od horního okraje a je orientován směrem "ke kastli" nikoli dopředu k víčku nádrže.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01.10.2013, 18:10 #39 od Jenda.592
Odpověděl Jenda.592 pro téma odvzdušnění nádrže
díky mrknu na to,mám ten stroj nově tak ted tu budu asi psát častěji :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29.09.2013, 19:05 - 29.09.2013, 19:07 #40 od pedol
Odpověděl pedol pro téma odvzdušnění nádrže
Když šroubek vyšroubujete, tak otvor musí být průchozí. Pomocník vám přidrží svítilnu u spodku nádrže (je tam prolis s krátkou trubičkou) a vy musíte shora vidět světlo. Další otvor, který by mohl být ucpán (což je téměř jisté) je nahoře na boku (kolmo na osu otvoru) ve zmíněném otvoru. Vede do nádrže a vyhmatáte ho třeba vhodně vytvarovanou kancelářskou sponkou. Už si nepamatuji jak je od povrchu utopen, ale tipuji, že asi 1-2 cm. Ucpaný vlastní šroubek asi nepřichází v úvahu, když vám jeho vyšroubování nepomohlo.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29.09.2013, 17:35 #41 od Jenda.592
odvzdušnění nádrže vytvořil uživatel Jenda.592
Ahoj,mám dotaz jde nějak vyčistit odvzdušnění nádrže?měl sem problém s dotýkáním benzínu tak sem nouzově na cestě vyšrouboval ten jeden šroub co drží nosič ale i tak když dojedu a otevřu víčko tak to hodně zasyčííí díky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.097 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account