Doklady

Více
20.07.2007, 08:44 #7 od cptpravos
Odpověděl cptpravos pro téma Doklady
Že musím na evidenční kontrolu vím,to je jediný větší problém,ale šel by vyřešit.Veteránský klub mě taky napadnul,pokud ale vím,používání veterána se pak stane omezené.Nebudu si moct vyjet,kdy se mi zamane.Raději se zeptám,kontakt na jeden klub jsem již sehnal.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15.06.2007, 03:24 #8 od radek
Odpověděl radek pro téma Doklady
Pokud máte doklady a to i odhlášené šlo by to znovu přihlásit. Doklady ale musí být odhlášeny před rokem 2003. Jinak přihlásit skútra na papíry od kývačky je nesmysl. Musíš totiž provést technickou a tam nesedí žádní pitomci a dokážou si zjistit že typ 356 není shodný s typem 501 nebo 502. Potom je ještě jedna možnost a to přihlásit skútra jako veterána. Více informací se dá získat u nejbližšího veteran-car klubu, který je u tvého bydliště.
Přeji hodně štěstí Uďa

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05.06.2007, 21:49 #9 od Ipetoxsed
Odpověděl Ipetoxsed pro téma Doklady
Mám podobny problém jako Baloun.prosím o radu

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03.04.2007, 15:12 #10 od cptpravos
Odpověděl cptpravos pro téma Doklady
Zdravím všechny,zrovna jsem se zaregisroval.Už tak osm let vlastnim skůtr 501,před dvěma leti jsem se pustil do renovace,kromě blatníčku,filtru,dvou lištiček pod sedlem a průchodek je kompletní,akorát hodiny,relátko a odstín laku jsou jiný.Schází mi ale docela podstatná věc:-( techničák.K papírům se člověk jen tak snadno nedostane,řešení,jako třeba koupit jinýho skůtříka v horšim stavu a přepsat,nebo vyměnit štítky se mi nezamlouvá,to by to musel být opravdu vrak,podle mě je to škoda.
Narazil jsem na příspěvek,kde dotyčný psal něco o tom,že lze skůtřík znova přihlásit.
Ještě mě napadla jedna,dost drzá myšlenka,sehnat techničák na čz 175 kejvačku do r.v.1960,srovnat štítek a hotovo.Evidenční kontrolu si vyřídim a na úřadě už nikdo nic nekontroluje.Jaký názor máte vy?
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Hanuš
07.03.2007, 11:24 #11 od Hanuš
Odpověděl Hanuš pro téma Doklady
Originál vložil



Pro Jiras175:
Mohl by jsi prosím k dokladům na skútra se ozvat na můj mail?
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Děkuji.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Rancher
22.02.2007, 08:06 #12 od Rancher
Odpověděl Rancher pro téma Doklady
Originál vložil Jiras175

Taky je věčná škoda, že nejdou přepsat doklady po nebožtíkovi. Mám jedny doma, velký i malý TP, SPZ a je mi to na nic. A protože to nebylo zahrnutý do dědictví, nic s tím nejde dělat. No není to škoda?

Existuje cesta na hraně zákona, že to jde... mailni mi

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.098 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account