Čezeta 506

Více
01.11.2018, 12:14 #7 od AlesK

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26.06.2018, 11:45 #8 od prasse
Odpověděl prasse pro téma Čezeta 506
S tím mohu jen souhlasit. Asi před patnácti lety jsem koupil ve Francii elektroskutr Derbi. Na cukačky skvělá věc, žádné startování, žádný sytič atd. Sedneš a frčíš. Dojezd psaný 70 Km, možná že by to i ujelo, když by se hodně šetřilo. Já jednou reálně ujel padesát a už se to sotva ploužilo, tak že pouze po městě a to ještě malém. Později jsem ho předělal na rikšu a teď slouží na zahradě. Už jsem ale třikrát kupoval baterie (2x trakční 40Ah á 2500,-), celkem mi tedy baterie stály 15 000,- a to už bych pomálu mohl jezdit tágem a ušetřil bych. Jasně, dnes je vše o kus dál, tenkrát mi ale skutřík vyšel (starší) na patnáct tisíc, tak se tomu můžu smát, ale čtvrt mega bych za něj nedal ani kdybych je našel, za to už je solidní Harley, který ty prachy ještě časem zhodnotí (na rozdíl od elektročezety)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26.06.2018, 11:28 #9 od Jitka
Odpověděl Jitka pro téma Čezeta 506
BTW když si kupuješ auto, tak taky buď po 3 letech vyměníš za úplně nové nebo do něj postupně nasypeš hodně peněz. Tak to prostě je .

Když ji miluješ, není co řešit :silly:

Jitka Čezetka

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26.06.2018, 11:26 #10 od Jitka
Odpověděl Jitka pro téma Čezeta 506
Někdo musí být první :-) a vyzkoušet v praxi, co ta Žlutá E-506 vydrží.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26.06.2018, 08:35 #11 od Jozef Časnocha
Odpověděl Jozef Časnocha pro téma Čezeta 506
Minimalne 1/3 ceny je bateria, toto je vec co ma odradza, po 5tich rokoch zasa dat 2500-3000€ do skutra je katastrofa. Za tu cenu radsej kupim 3 skutre.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25.06.2018, 18:26 #12 od Jitka
Odpověděl Jitka pro téma Čezeta 506
Neboj, Bobík bude jezdit. Martin chce renovovat Žluťáka do původních barev, takže bude mít k dispozici mého modrého s pávem a já na Žluté dojedu na jedno nabití 150 km podle informací z výroby. Takže budeme při obědě nebo kávičce nabíjet - za hodinu poloviční kapacita, za dvě celá. Stejně víc než 100 km naráz nedám - moje záda to neusedí :-). A pak na dlouhé trasy budeme jezdit na obou zrenovovaných skútrech, Žlutá bude na ježdění do práce, atd.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.095 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account