Další hodinář v původním stavu.

Více
14.11.2017, 15:53 - 14.11.2017, 15:54 #49 od JayDee22
Odpověděl JayDee22 pro téma Další hodinář v původním stavu.



Zdravím, můj skútr číslo 104462, vyroben 1. dubna 1958 (aprílový skútr), NEMÁ ani madlo ani okopy, nikdy tam ani nebyly. Takže do této doby určitě nebyly tyto věci montovány (dát se to tam dá vždycky, ale schovat díry po madlu a okopech už tak jednoduché není, ani nevím, kdo by to dělal) ;) B)
Pepa
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11.11.2017, 08:44 #50 od marcel
Odpověděl marcel pro téma Další hodinář v původním stavu.
Co se týká specifikace, tak hodinky, přední nosič a doutníky (místo rybin) se začaly montovat zhruba v polovině února 1956. nevím úplně přesně, jestli se ochranné plechy a zadní madlo začaly montovat úplně ve stejnou chvíli, ale začaly se montovat spolu. Takže skútr, co má madlo, má mít i plechy (pokud si někdo madlo nenamontoval dodatečně).Tachometr 501 tzn. do 100 km/h. byl bez osvětlení. Ten novější 502-kový s osvětlením se myslím objevil až u typu 501/05 se starterem. Katalog ND uvádí pro tento typ obě možnosti, kdy se přesně začal montovat, to jsem nikde nenašel.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11.11.2017, 05:51 #51 od ondra
Odpověděl ondra pro téma Další hodinář v původním stavu.
Dobrý den přeji, můj skútr má výrobní číslo jen o dvě stě víc, ještě se poptám má mít skútr okopové plechy a zadní madlo? Tachometr jsem měl ještě neosvětlený, myslím si podle čísla že bude vyroben přesně někdy v tom únoru, takže to madlo tam asi má být, ale nikde jsem nenašel jestli se dávali ty plechy. Děkuji za odpověď Ondra


Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09.11.2017, 01:03 #52 od Martin Diviš
Odpověděl Martin Diviš pro téma Další hodinář v původním stavu.
Kdosi se mě ptal na výrobní číslo. Teď koukám do papírů a je to 102609. Jen pro zajímavost uvádím, že byl vyroben 16.1.1958. Třeba to někomu pomůže s identifikací vlastního stroje

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08.11.2017, 20:05 #53 od marcel
Odpověděl marcel pro téma Další hodinář v původním stavu.
Fb nemám, Kennyho práce s napodobeninami starého laku neznám a pokud jsem od kolegů slyšel, nebyla jeho práce vždy úplně kladně hodnocena. Takže v tomto případě nemohu sloužit.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08.11.2017, 19:47 #54 od pavel_v
Odpověděl pavel_v pro téma Další hodinář v původním stavu.
a co Kenny ? Ten to snad umí... www.facebook.com/MotoKenny.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.147 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account