nasazení zadního kola

Více
19.06.2018, 11:15 - 23.06.2018, 18:20 #1 od pedol
Odpověděl pedol pro téma nasazení zadního kola
Mám pocit, že ve spodním krytu je otvor pro odkap různých nečistot, tam žádný šroubek nepatří. Pokud jste myslel dva otvory ve dvou praporcích krytů, tak je to OK. Jen ten kryt musí na kolečku sedět pevně. Máte tam to obvodové gumové těsnění, případně tam máte původní, ale vymačkané, rozšmelcované? Je k sehnání v eshopech, třeba etovar.eu/cs/190-prevod-retezy-a-ozubena-kola


Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19.06.2018, 10:45 #2 od Macekscott
Odpověděl Macekscott pro téma nasazení zadního kola
Diky za pripomenuti pasku.Na konci te nohavice je dole otvor pro sroubek s matkou m6,ten jsem stahl,ale porad to jeste volne bude chodit pri pohybu vidlice tak jak ma.
Diky.
Vaclav

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19.06.2018, 10:37 - 23.06.2018, 18:25 #3 od pedol
Odpověděl pedol pro téma nasazení zadního kola
Pokud máte na mysli kruhové víčko, které drží ta velká matka, tak ano. Kryt řetězu je na to víčko přes gumové těsnění a drážky krytu zafixován stažením šroubku přes packy na konci krytů. Případnou ztrátu šroubku s katastrofálními následky eliminujte vrtaným šroubkem a závlačkou. U motoru je kryt pouze volně vsunut do krátkého krytu (nohavice), kde se volně, kývavě pohybuje. Je to logické, protože celá kyvná vidlice se pohybuje též i s krytem.
P.S. Nezapomenout taky na pryžový pásek, který v cca polovině délky stahuje oba díly krytu k sobě.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19.06.2018, 09:54 #4 od Macekscott
Odpověděl Macekscott pro téma nasazení zadního kola
Dekuji moc za Vase perfektni fotky. Sundal jsem kolo pred dlouhym casem a ted jsem se pokousel slozit to zpatky,hodne mi tl pomohlo.Rad bych se zeptal,co vsecno drzi kryt retezu. Je to jen ta velka matka vzadu?
Dekuji ze radu a i ty fotky jsou super!!!
Vaclav

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03.07.2016, 06:22 #5 od Mašek
Odpověděl Mašek pro téma nasazení zadního kola
mockrát děkuji :) už to mám tak jak to má být

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01.07.2016, 17:53 #6 od elstrem
Odpověděl elstrem pro téma nasazení zadního kola
Na tom posledním obrázku z katalogu je ta oska z té strany,jak to má být správně.nevím,proč to maj na těch fotkách obráceně?. :unsure:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.111 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account