Dobíjení - náhrada za MR7V

Více
12.07.2018, 05:45 - 12.07.2018, 05:46 #1 od varkel
Odpověděl varkel pro téma Dobíjení - náhrada za MR7V
Ahoj, píšu to sem kdyby někdo hledal vlákno k dobíjení. Problém jsem včera vyřešil. Dobíjecí relátka jsem vyměnil tři a nikdy to pořádně nedobíjelo. Instaloval jsem eshop.aev.cz/aev-0409 s tím, že jsem přepóloval dynamo a šlape to výborně i startér ! Celé to i s přípravou mohlo trvat jednu hodinu a to jsem kontroloval i dráty a správnost zapojení na spínačce abych si byl 100% jistý. Dobíjí, svítí a vyšlapuje si skvěle. DOPORUČUJI a děkuji místním za radu.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01.02.2018, 13:40 #2 od varkel
Odpověděl varkel pro téma Dobíjení - náhrada za MR7V
Ano, je to 501/05, 12V se startérem.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01.02.2018, 12:20 - 01.02.2018, 12:23 #3 od pedol
Odpověděl pedol pro téma Dobíjení - náhrada za MR7V
Jestli hovoříte o 12 voltovém skutru Čezeta, tak zde eshop.aev.cz/aev-0409

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01.02.2018, 10:39 #4 od varkel
Odpověděl varkel pro téma Dobíjení - náhrada za MR7V
Mám také problém s dobíjením na 12V. Něco to dává protože to nechcípne po odpojení baterky ale kontrolka nezhasne a voltmetrem naměřím pár desetin nad 12V s vypnutým světlem. Bohužel VAPE se tam dát nedá. Cívku i magneto jsem instaloval nové a chová se to pořád stejně. Podle mě je problém v regulátoru. Existuje nějaká bezkontaktní varianta ? Díky. Lukáš.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23.01.2018, 17:46 #5 od ok1vkt
Odpověděl ok1vkt pro téma Dobíjení - náhrada za MR7V
taky jsem si puvodně myslel že mezi těmi kam jdou uhlíky, Ale ten odpor musí byt na všech lamelach vuči jedné. Odpor cca 0,2-0,8 ohmu cca

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23.01.2018, 17:08 #6 od Arpi350
Odpověděl Arpi350 pro téma Dobíjení - náhrada za MR7V
Můžu se zeptat jak se to měří? Předpokládám že odpor mezi lamelami. Ale mezi kterými? Tak jak dosedají uhlíky? Nebo protější? jaký odpor bych měl naměřit? Díky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.092 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account