Divoké prase

Více
16.07.2018, 07:12 #1 od pedol
Odpověděl pedol pro téma Divoké prase
Teď jsem si uvědomil, že prodávám kolečko se 16 zuby. které jsem našel při likvidaci ND. Možná to pochází z těch dávných let.

motorky.bazos.cz/inzerat/91474832/Koleck...o-retezu-16-zubu.php

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15.07.2018, 17:57 - 16.07.2018, 08:31 #2 od pedol
Odpověděl pedol pro téma Divoké prase
Už nemám žádné, skutr šel do světa. Ty úpravy se dělaly kolem roku 1967, takže nic víc si už nepamatuji. Ale skutr svištěl jen pár set kilometrů, pak jsem ho uhnal, znovu na výbrus. Nerozumné mládí 21 let, teď už 72.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15.07.2018, 16:42 - 15.07.2018, 16:44 #3 od adkoslav
Odpověděl adkoslav pro téma Divoké prase
Dobry den.
Pan Pedol.
Kolko zubove kolecko mate na sekundarnom nahone? Tych 115km/h je trochu moc.
Radoslav Adzima

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
31.05.2018, 21:06 #4 od Jozef Časnocha
Odpověděl Jozef Časnocha pro téma Divoké prase
Ahoj, presne tento problem teraz riesim. Mne osobne sa najviac paci moznost presunut bateriu pod nadrz (ako boli na 501 schranky) a v priestore pod sedlom urobit otvor (dvierka) , cim dojde aj k zvacseniu priestoru. Dalsia moznost je urobit puzdro a osadit sviecku zo sikma, v pohode mozes nechat aj dve sviecky ( ak das dve indukcky, tak mozes bezat na dve sviecky sucasne myslim) ale to je jedno, lebo ak aj bude sviecka zo sikma, pristup bude zly, valec je o dost vacsi a neviem, ci by sa fajka vobec dala pohodlne nasadit. Ja sa budem uberat vymenou sviecky zhora.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30.05.2018, 13:30 #5 od Arpi350
Odpověděl Arpi350 pro téma Divoké prase
Oživím toto téma..jedním z problémů u zástavby motoru 455 je přístup ke svíčce. Zkoušel jste někdo použít hlavu ze 485? Ta má svíčku šikmo...zajímalo by mě, jestli je šikmo dosatečně, aby byl přístup ke svíčce klasicky dvířky..

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14.02.2018, 17:21 - 14.02.2018, 17:26 #6 od Jozef Časnocha
Odpověděl Jozef Časnocha pro téma Divoké prase
Ja som popisoval co vsetko sa da urobit, nie ze to idem robit. Kvoli sajde chcem silnejsi motor (nie kvoli rychlosti ale zrychleniu) a teda prerabam 455 na ventilator, dynamostarter (ak to nepojde pretocit, tak dam dekompresor z babety (mam dve hlavy tak skusim najprv bez), motor na silentbloky plus teda spiatocku, zapalovanie davam imf software, elektronicke rele a novu indukcnu cievku. Plus planujem urobit poriadnu poistkovu skrinu a elektriku uz s led ziarovkami.
Inak moje druhe ( vlastne prve) prasatko cz 502 ide krasne aj s povodnym motorom? S plnym pavikom 110km/hod (teda za priazniveho vetra) buchlov bez problemov na trojke. Zakze nie je prasa ako prasa, motor ma treti vybrus a 38 tis km, po kompletne go vratane novej prevodovky, vidlicky, pozdra loziska gufera, uplne novy pred tym nenahodeny starter a regler. Takze do motoru som napchal fakt kopec penazi.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.099 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account