Vidlice na ČZ 172 505 Rikša

Více
12.10.2018, 15:35 #1 od kolmis1
Odpověděl kolmis1 pro téma Vidlice na ČZ 172 505 Rikša
Tak přikládám foto ale je jasné že je válec jiný.Schoda náhod,zakoupil jsem dnes odpoledne motor na rikšu i když jsem jel pro motor na skutr.Kupujicí nevěděl co má doma,nevadí tim lépe.Válec je tam jiný než mám já a ten správný.Dám ho tedy na výbrus a namontuji na motor.Jen je mi líto tý práce a znovu poslat válec na výbrus.Vubec mě nenapadlo že je tam válec jiný,motor byl totiž při koupi rikši rozebrán.Děkuji za zájem o pomoc a přejí pěkný víkend.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12.10.2018, 12:48 #2 od Enko
Odpověděl Enko pro téma Vidlice na ČZ 172 505 Rikša
Nemáte náhodou válec z ČZ 175/450 www.motorkari.cz/motokatalog/cz/cz-175-450.html , popř. z modelu 250/455??
Vyfoťte ještě ze předu- výfuk musí být uprostřed válce, ne do boku!
motoservis-ondra.cz/portfolios/545/ (foto vypůjčeno- Motoservis Ondra)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12.10.2018, 06:43 #3 od kolmis1
Odpověděl kolmis1 pro téma Vidlice na ČZ 172 505 Rikša
Dobrý den,díky za info.Já si to myslel jak se to asi bude počítat.Lítají tam dost desetinky ale myslím že tam bude 21x2mm.Mám ještě jeden dotaz,týká se to válce pístu,mám po go motor ale když jsem ho skládal zjistil jsem že je žebrování mohutnější velikostně než hlava.Hledal jsem na netu a koukal na motory ve většině případu mají menší válec ale některá takový jako já.Tak nevím jaký tam vlastně má být.Přidal jsem fotogtafie mého motoru.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11.10.2018, 18:39 #4 od pedol
Odpověděl pedol pro téma Vidlice na ČZ 172 505 Rikša
O-kroužky se kupují dle vnitřního průměru a tloušťky. Změřte šuplerou větší i menší průměr spáry, odečtěte je od sebe, podělte dvěma a vyjde vám tloušťka. Pro kontrolu ještě změřte hloubku spáry, jestli se kroužek "neutopí", pak by netěsnil.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11.10.2018, 13:25 #5 od kolmis1
Vidlice na ČZ 172 505 Rikša vytvořil uživatel kolmis1
Ahoj,mám dotaz.Jaký těsnicí kroužek přijde do přední vidlici na ČZ 175 505 rikša.Někde jsem vyčetl ale nemůžu to najít,že je to O-kroužek ale jaký rozměr?O co přesně jde je vidět na fotografii.Děkuji za pomoc.Pavel
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.098 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account