Zapojení křížového spínače cz 175 505 rikša.

Více
29.05.2020, 09:33 #1 od kolmis1
Dodrý den,
děkuji za odpověď. Určitě to proměřím a pak uvidím.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29.05.2020, 09:20 #2 od 505
Už je to teda 12 let co jsem to zapojoval naposled, ale žádná složitost v tom není, obvykle se křižák zapojuje tak že při stlačení dolu startuje vpřed, a tady musí být zapojené kladívko pro jízdu vpřed. Při vytažení zpátečka, tak stačí obyčejná zkoušečka z kontrolky a baterka a proměřit si to, protože je rikša jednoválec tak se zapojuje jedna indukční cívka proti velorexu. Podle fotek bych řekl že kladívko vpřed se zapojuje na pravé straně vzdálenější kontakt, vzad bližší kontakt. Na levé straně se zapojuje jen bližší kontakt k indukčce a kondenzátor, ale bez záruky.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28.05.2020, 13:10 #3 od kolmis1
Schéma jsem si prohlédl,zarazilo mě že na plánku jsou tři svorky ale křížák má na menší krabičce 4 svorky.Našel jsem jeden rozebraný abych zjistil jak to funguje,přidal jsem foto křížáku.Právě že mi jde jen o zapojení kabelu žluté barvy co vede k indukčce a kondíku.Zapojím to na jeden a uvidím.Asi proměřím svorkovnice na křížáku a pak budu vědět více.Díky za rady.řeji pěkný zbytek dne.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28.05.2020, 11:54 #4 od pedol
To schema jste si prohlédl? Na té menší krabičce jsou celkem 3 svorky. Ze dvou vedou dva extra černé vodiče na dvě kladívka a z jedné (na druhé straně) jdou dva žluté paaralelně na cívku a na kondík. Kondík i cívka je společná pro obě kladívka (propoje jsou uvnitř krabičky přes přepínač)

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28.05.2020, 09:16 #5 od kolmis1
Zdravím,
mě jde o to jak připojit na označené kontakty, jestly se mezi sebou propojí a pak jeden drát indučka a další kondík. Když to má dvě kladívka tak musí jít ke každému kladivku připojení od indučky a kondíku. Myslel jsem si že se ty kontakty propojí mezi sebou a pak jeden drát indučka a další kondík.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28.05.2020, 08:18 - 28.05.2020, 09:05 #6 od pedol
Motor má dva chody, vpřed a vzad. Proto musí mít dvoje kladívka. Viz zde:
Vodič 10mm2 je určen pro silový obvod starteru

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.122 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account