Lakování - prášková barva

Více
19.09.2021, 11:14 #1 od krb
Odpověděl krb pro téma Lakování - prášková barva
Jako zaklad bych ji take nepouzil, uz vubec ne na plecharinu. Pri vypalovani se muze plech zkroutit. Ale na trubkove dily podvozku nevidim duvod proc to nepouzit, pokud neresis historickou hodnotu.
Odstin jsem zvolil dle puvodni barvy z RAL. Co jsem se docetl, zadny oficialni vzornik neexistuje, udajne se strikalo “co bylo”.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18.09.2021, 20:43 #2 od 505
Odpověděl 505 pro téma Lakování - prášková barva
práškovou barvu jako základ pod barvu? podle otázky bych řekl že o lakování moc nevíš, obecně není na vozidla vhodná je náchylná na praskání a pod touto silnou krustou se koroze nedá zastavit.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18.09.2021, 10:13 #3 od matesxxx
Odpověděl matesxxx pro téma Lakování - prášková barva
a mohu se zeptat barvu sis vybíral dle sebe jaká se ti líbí a nebo lze někde sehnat RAL odstíny, které se používaly. Diky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18.09.2021, 06:07 #4 od krb
Odpověděl krb pro téma Lakování - prášková barva
Ja mam v praskovce cely podvozek, tj. kola, vidlice, kyvka, stojan, drzak motoru.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05.09.2021, 19:39 #5 od matesxxx
Lakování - prášková barva vytvořil uživatel matesxxx
Chtěl bych se zeptat jaký tu máte názor na práškovou barvu. Je mi jasné, že zarytí veteránisti mě odsoudí už je za tu otázku, ale mohu použít práškovou barvu jako základ pod barvu? Stejně to ve finále nikdo nepozná, když bude schovaná vrchní barvou. Nebo třeba na ráfky, určitě bude odolnější. Chci prase na ježdění a ne na vystavení do obýváku, tak aby to vydrželo. Děkuji za názor.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.091 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account