ČZ 502

Více
26.11.2021, 16:53 #7 od skutrr
Odpověděl skutrr pro téma ČZ 502
Čas s tím nemá co dělat. Vzdušnik v nádrži je ok. Benzínu je právě moc ja to mám uchlastaný. Ješte mám podezření na sytič.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26.11.2021, 07:39 - 26.11.2021, 08:02 #8 od Miro
Odpověděl Miro pro téma ČZ 502
Stane sa to vždy po nejakom približne rovnakom čase alebo kilometroch?
V tom prípade by som hľadal cestu v nedostatku benzínu:
Ucpané odvzdušnenie - stačí na skúšku jazdiť s otvoreným víčkom nádrže. Toto tipujem podľa popisu. Kedysi sa mi to stalo. Po zastavení som počul zo skútra také jemnulinké syčanie śśśśś. Po čase som to skúsil nahodiť a skočilo to na prvú. Ale dlho som si myslel, že sa to prehrieva :woohoo:
Prípadne zanesený palivový kohút - demontovať a vyčistiť.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25.11.2021, 15:27 #9 od skutrr
ČZ 502 vytvořil uživatel skutrr
Dobrý den všem. Potřebuji poradit. Za normální jízdy po rovině a skoro plném plynu vše jde normálně. Ale při jízdě z kopce nebo na půl plynu začne motor vynechávat a střílet do výfuku až se uleje a chcípne. Karburátor X x venku trysky vzdušníky atd atd. Jehla na druhé drážce chytá to na starter na drc ale potom co to chcípne už ani omylem dokud se benzín neodpaří nebo co. Pak třeba i po 2 hod to zas chytne na drc a jede to krásně. Nevím si už rady pomůže někdo? Děkuji.
Motor má po go 300km.Už mě napadlo, tlak v klikovce že tam zůstane ten benzín. Ale nevím jestli je to možné a neplácám 5 přes 9.
Děkuji za radu Petr

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.079 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account