Poloautomat spojky ČZ 502/03 dynamostartér 12V De luxe

Více
12.09.2022, 13:57 #1 od L.K.T
Díky za poznatek. Předělám :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12.09.2022, 13:28 #2 od pedol

Všiml jsem si, že máte opačně montovanou spojku řetězu. Kdyby jako "štrejchla" třeba o deformovaný kryt řetězu, tak by se ta pojistka mohla vysmeknout. Po směru pohybu řetězu má být plná celistvá část pojistky

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12.09.2022, 12:54 #3 od L.K.T
Děkuji za srozumitelnou odpověď :) na etovar.eu jsem právě koukal. Díky!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12.09.2022, 10:48 - 12.09.2022, 10:59 #4 od pedol
Uvnitř motoru je tyčka s kalíškem, který se opírá o ocelový přítlačný talíř spojky. Z pravé strany je pak vsunuta prostá ocelová tyčka. Někdo má mezi tyčkami ocelovou kuličku, která má eliminovat točivý moment mezi tyčkami navzájem, v katalogu ND však uvedena není. Konce tyček mají prohlubeň pro tu kuličku.
K délce tyčky:
Dle www.motoren.sk/vypinacia-tycka-spojky-140mm---jawacz-e1818 má tyčka pro skutra 140mm, typ je uveden pod obrázkem.
Koupit pak na etovar.eu/cs/jawa-cz-353-354-kyvacka/285...-spojky-3-druhy.html a taky těsnění
P.S. To nejsou dvě varianty, to jsou dvě tyčky korektně za sebou.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12.09.2022, 07:14 #5 od L.K.T
U 175/502 musí být na tyčka s kalíškem nebo bez? V seznamu ND jsou obě varianty a nenašel jsem žádné vlákno, kde by to někdo zmiňoval. Chci tento díl objednat a je také několik variant délky tyčky.. Naměřil jsem k záchytu cca 120mm. V záchytu ke kuličce + cca 12mm. Díky!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10.09.2022, 13:15 #6 od L.K.T
Díky za odpovědi. X hodin hledám co tam chybí a bude to ta tyčka s těsněním. Jsem teď odjetý, tak na to pak mrknu. Jsem nováček, musím v Hradci Králové někoho sehnat a toto je téměř poslední věc, která mě dělí od zprovoznění. Přes seznam ND je to pro mne bohužel někdy složité.. Kvalty tam zařadit nohou jdou bez problému u nenastartovaného stroje. Nahrávám fotografie koupeného poloautomatu a takhle jak je vše na fotkách jsem to namontoval.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.120 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account