Studená nechytá

  • AlesK
03.09.2007, 19:14 #1 od AlesK
Odpověděl AlesK pro téma Studená nechytá
No sláva ... :-). Na řetěz jsem od té doby, co jsem ten šílený vehikl v podobě zadní kyvky na 501 jednou namazal, letošní zima to ale jistí v podobě celkové očisty a rozebrání. Motor stejně musí ven, bo je za mnou už moc silná olejová stopa :-), takže ti vlastně neporadím, ale nové perko se dá udělat vždycky.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02.09.2007, 10:54 #2 od cptpravos
Odpověděl cptpravos pro téma Studená nechytá
No jó:-)už chytá,překvapila mě,karbec jsem vůbec nešteloval,jenom jsem tam dal tu vložku mezi motor a karbec a vyříznul 4 těsnění a nasadil fungl novej filtr a ještě jsem vyříznul novej dekl na tlumič sání.Dvakrát jsem prošlápl,pak otočil klíčkem a chytla na cvrnknutí.Teď mě čeká vyřešit náhon tachometru,zkusim nasadit z favorita.A ještě se mi nezdá napnutí řetězu,možná to chce novější pružinku do vidlice.Nemáte náhodou zkušenosti?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01.09.2007, 14:13 #3 od radek
Odpověděl radek pro téma Studená nechytá
To přeplavení asi přeháníš. JInak bych ještě zkusil seštelovat karbec!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01.09.2007, 11:08 #4 od cptpravos
Odpověděl cptpravos pro téma Studená nechytá
Hmm,přeplavit.Přeplavuju vždy až začne přetejkat benzín ze škvírky.Baterka je nová,všechno je nový.Má najeto teprve 50km.Ještě mrknu na karbec,stejně musim mezi motor a karbec strčit izolační vložku.Dík za rady:-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01.09.2007, 05:14 #5 od radek
Odpověděl radek pro téma Studená nechytá
Poslechl bych radu Aleše! Jinak při studenym motoru je třeba před skutečnym startováním nejdříve karbec přeplavit (ale ne moc!) a několikrát bez zapalování prošlápnout motor. Pak by to mělo chytnout. Já mám doma J-ČZ 250/04 a ta má právě ten filtr co popisuješ, ale já nemám tu škrtící klapku. Když to dělám, tak jak jsem popsal, tak mi chytá nadrc a to i v pořádné zimě (cca -5°C). Pak taky dost záleží na baterce. Pokud je vybitá, tak se můžeš snažit jak chceš a nebude to ono!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • AlesK
31.08.2007, 18:33 #6 od AlesK
Odpověděl AlesK pro téma Studená nechytá
Pokud je to 501, tak máš karbec bez sytiče, takže závisí na přeplavení karbece, mělo by to chytat bez problémů. Hledej v přeplavování v plovákové komoře ... :-).

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.088 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account