Renovace

Více
03.05.2008, 17:52 #25 od Míra 1
Odpověděl Míra 1 pro téma Renovace
Ahoj všichni,
tak jsem téměř dokončil renovaci 502ky. K nahlédnutí na www.skutr502.websnadno.cz/.

Když píšu téměř, tak poslední věc která mi chybí je zadní rozeta. Neporadí někdo co s tím?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11.04.2008, 18:52 #26 od Míra 1
Odpověděl Míra 1 pro téma Renovace
Ahoj všichni,
nevíte náhodou někdo kde se dájí sehnat ložiska řízení. Z panelky nepasují (menší vnitřní otvor).

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Martin
20.03.2008, 20:31 #27 od Martin
Odpověděl Martin pro téma Renovace
Dobrá připomínka, do popisu můžu opravdu vložit 501/05 v původním provedení, čili bez blinkrů. Nicméně ta zobrazená Poldova 501 nemá chybku :-)

Originál vložil DavidŠ

Na 501-čku s blinkrama jsem objevil právě na těchto stránkách. (možná by stálo za to dát tam tvoji 501/05 Martine.) Ale jinak moc děkuji. Blinkry tam dávat nebudu. www.skutrklub.cz/alias_photo/501_05.jpg

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20.03.2008, 13:08 #28 od arhipelag39
Odpověděl arhipelag39 pro téma Renovace
Na 501-čku s blinkrama jsem objevil právě na těchto stránkách. (možná by stálo za to dát tam tvoji 501/05 Martine.) Ale jinak moc děkuji. Blinkry tam dávat nebudu. www.skutrklub.cz/alias_photo/501_05.jpg

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Martin
20.03.2008, 11:18 #29 od Martin
Odpověděl Martin pro téma Renovace
Blinkry se na žádnou 501 nemontovaly z výroby. Sice jsem na spoustě skútrů blinkry viděl, podle mě je to ovšem vše dotatečná montáž. Pokud chcete zachovat autentičnost - blinkry nedávat, pokud chcete jezdit bezpečněji tak namontovat. Osobně bych je tam nedával, podle mě trochu kazí ladné estetické křivky skútru :-)

Originál vložil DavidŠ

mám 501/05. Nevíte někdo jak to bylo s blinkrama na tomto typu?? Myslíte si že má cenu si je tam dodatečně dávat? Uvažoval jsem o tom, ale rád bych slyšel váš názor.. Dík

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20.03.2008, 11:13 #30 od arhipelag39
Odpověděl arhipelag39 pro téma Renovace
mám 501/05. Nevíte někdo jak to bylo s blinkrama na tomto typu?? Myslíte si že má cenu si je tam dodatečně dávat? Uvažoval jsem o tom, ale rád bych slyšel váš názor.. Dík

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.110 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account