Hodiny na 501

  • Martin
05.12.2007, 16:07 #1 od Martin
Odpověděl Martin pro téma Hodiny na 501
Hodinky na první typ 501 jsou krásnej úlet. Taky jedny vlastním, funkční, a jak již bylo napsáno, vydrží víc jak týden. Největší sranda je, když jste potichu, a slyšíte jen pravidelné tikání. Já byl naprosto unešenej, když jsem skútra převážel v autě, a na křižovatce poslouchal právě tohle tikání ... :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05.12.2007, 12:15 #2 od martin kočí
Odpověděl martin kočí pro téma Hodiny na 501
Hoiny jsou zcela urcite natahovaci, promer je 50mm jako tachometr, jen jsou mene hluboke nez tacho, na zadni strane (dnu) maji vrtulkui na natazeni. Kdyz jsou ve skutru tak si clovek 3 zalomi ruku naz natahne :-) Jinak vyrobce PRIM, cerny cifernik, bile cislice a rucicky. Sem jeden z tech stastnech co hoini ma a funguji.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • 505
02.12.2007, 12:05 #3 od 505
Odpověděl 505 pro téma Hodiny na 501
Tak hodiny se tu a tam jednou až dvakrát do roka někde oběví a víceméně je to vzácnost a musí se poněkud hlouběji sáhnout do peněženky, chce to shánět a shánět, jinak podle mých informací byli hodiny natahovací 14ti dení pokud vím tak se snad jinde nevyskytovali, a v roce 1958 se snad ani jiné než natahovací hodiny nedělali.

tohle by měli být ony
www.eurooldtimers.com/fotoinzerce/46966.jpg

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Petr Chmátal
  • Autor tématu
02.12.2007, 06:51 #4 od Petr Chmátal
Hodiny na 501 vytvořil uživatel Petr Chmátal
Dobrý den,chtěl jsem se zeptat,zdali se dají ty hodiny někde sehnat,nebo zdali byli použity ještě někde (třeba auto atd.)jestli jsou elektrické nebo se natahují?Nic o nich zatím nevím,ale hlavně mě chybí na skůtru.Děkuji

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.081 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account